divoženka1» registrace: 14.01.2012 » 71, žena
» vzkaz
» děl: 342 |
Komentáře uživatele :
26.01.2012 - 04:27
:-)
|
26.01.2012 - 04:26
kdy??ted .milý recept:-)
|
22.01.2012 - 07:44
chci tvé horké dlaně k milování
a vůni vřesu k usínání úryvek z Literu z dílka JSI |
22.01.2012 - 07:38
I mně se líbí:-)
|
14.01.2012 - 21:38
Tak to je príma
zas to modré nebe kde není cítit zima:-) |


