jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
10.03.2017 - 15:58
Pěkné....ST
|
10.03.2017 - 15:54
Jsi dobrý lékař, milovaný pacientkami a to se každému nestává....ST
|
10.03.2017 - 15:51
Předu vřetena dalších snů. Ach jak krásné je snění.....ST
|
10.03.2017 - 15:47
Z Tebe přímo sálá svěží nálada.....ST
|
10.03.2017 - 15:44
Vlaštovky, symbol něhy.....ST
|
10.03.2017 - 15:40
Rozumím Ti, vím jak samota bolí.....ST
|
10.03.2017 - 15:38
To je parádní báseň. Všechna čest !!!!....ST
|
09.03.2017 - 17:18
Rozfoukej mraky, ať už je slunečno......ST
|
09.03.2017 - 16:35
Levandule: Máš pravdu a děkuji, že jsi mě četla
|
09.03.2017 - 12:04
Kouzelně krásné a zajímavé verše....ST
|
08.03.2017 - 17:14
Stojí za úvahu tvé verše.....ST
|
08.03.2017 - 17:13
Ta se Ti povedla, pobavila a pohladila. Něco na tom je pravdy......ST
|
08.03.2017 - 17:10
Tak to je velice hezké a pocta všem ženám.....ST
|
08.03.2017 - 17:08
Emma Wallace: Děkuji za milý komentář
|
08.03.2017 - 04:27
Pěkné verše....ST
|
07.03.2017 - 23:37
Rozumím tvému smutku....ST
|
07.03.2017 - 23:35
líbí moc....ST
|
07.03.2017 - 19:24
Hezké verše....ST
|
07.03.2017 - 19:21
Velmi moudrá žena....ST
|
07.03.2017 - 19:20
Hezkým vzpomínkám ST...
|


