jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
14.03.2017 - 15:48
Ráda se poučím.....ST
|
14.03.2017 - 15:43
ST***
|
14.03.2017 - 15:42
ST****
|
14.03.2017 - 15:41
ST***
|
14.03.2017 - 15:39
ST***
|
14.03.2017 - 15:38
ST***
|
14.03.2017 - 15:38
ST***
|
14.03.2017 - 15:28
Pěkné verše.......ST
|
14.03.2017 - 15:27
Mám ráda staré věci a neumím se s nimi rozloučit.....ST
|
14.03.2017 - 15:23
Tanec je vášeň, radost, vzpruha....ST
|
14.03.2017 - 15:20
S pejsky odchází i kus naší radostí....ST
|
14.03.2017 - 15:15
Divoké prase školáček, nedostalo ani koláček....ST
|
12.03.2017 - 13:08
Nevážit !!!!! ST
|
12.03.2017 - 11:54
líbí se mi......ST
|
12.03.2017 - 11:31
Levandule: Děkuji, že jsi četla. Máš pravdu.
|
11.03.2017 - 22:08
Velice hezké....ST
|
11.03.2017 - 07:24
pila jak duha.....ST
|
11.03.2017 - 02:33
Tiché ST a pochvala za to, že píšeš......
|
11.03.2017 - 02:26
Adramelech: Nevím, jestli ještě dnes jsou, ale bývaly vody čisté a průzračné a nebylo problém je najít....díky
|
10.03.2017 - 15:59
Tichounké ST
|


