jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
22.03.2017 - 09:23
Perly vody na těle nahém.....ST
|
22.03.2017 - 09:21
Za safíry světla v očích ST
|
22.03.2017 - 06:15
soucko.e: Děkuji za to, že jsi četl
|
21.03.2017 - 23:41
Smutné ST
|
21.03.2017 - 14:07
nejsem silná - bez rodiny, tak to vnímám i já. Láska v rodině je síla citů, které každý potřebuje....ST
|
21.03.2017 - 14:02
Levandule: Díky za milý komentář. Příroda a zvěř dovede naladit a potěšit.
|
21.03.2017 - 10:43
ST***
|
21.03.2017 - 08:49
Moc hezké.....ST
|
21.03.2017 - 03:17
ST***
|
20.03.2017 - 13:06
líbí se....ST
|
20.03.2017 - 08:46
Když gorila, své vnady v zrcadle spatřila,
nemohla uvěřit tomu, že je tak hezká. Celá se radostí, údivem i slastí zpotila, možná , že do dneška zrcadlu tleská.....ST |
19.03.2017 - 13:18
ST***
|
19.03.2017 - 13:17
Ráda tě čtu. Tvé verše se mi líbí.....ST
|
18.03.2017 - 18:02
Emma Wallace: Díky, je to pravda
|
18.03.2017 - 14:06
Velice pěkné....ST
|
18.03.2017 - 14:04
Velehory, tužba mnoha horolezců. Však málo jich, splní si svá přání....ST
|
18.03.2017 - 13:59
Pobavilo mě to čtení na dveřích. Nic se nemění, básníci své verše sdělují i na toaletách.....ST
|
18.03.2017 - 10:43
Povíš mi můj milý povíš,
kde své milenky lovíš? Povím to velmi strušně ve zdejší zapadlé krčmě. ST**** |
18.03.2017 - 06:04
Velice hezké......ST
|
18.03.2017 - 06:03
Kdo pozdě chodí......ST
|


