jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
17.03.2017 - 23:45
Ach, ten vítr nemrava, se sukni si pohrává.....ST
|
17.03.2017 - 23:44
Bez lásky nelze žít......ST
|
17.03.2017 - 17:46
Přijde jaro a vzkříšení.....ST
|
17.03.2017 - 09:32
Podmanivé verše.....ST
|
17.03.2017 - 09:29
I to se někdy stává.....ST
|
17.03.2017 - 09:26
Proletět se vzducholodí i krásným sněním.....ST
|
17.03.2017 - 09:22
Zvonivý smích se mi líbí....ST
|
17.03.2017 - 09:20
Mám ráda čerstvě umletou kávu......ST
|
17.03.2017 - 09:16
jak ta láska dovede zabolet.....ST
|
17.03.2017 - 09:13
Zapalují světýlko pro tebe. Vidíš, jak radostně plane?...ST
|
16.03.2017 - 14:47
Dobře děláš......ST
|
16.03.2017 - 14:43
Emma Wallace: Díky moc
|
16.03.2017 - 08:28
je to velice pěkné.....ST
|
16.03.2017 - 08:26
Slávinko, nálada pod psa......ST
|
16.03.2017 - 08:24
Hledej a najdeš....ST
|
16.03.2017 - 08:22
ST***
|
16.03.2017 - 08:18
Kéž se ti tvé sny plní.....ST
|
16.03.2017 - 08:16
Nesnáším lež, ale lžou mi i lidé nejbližší.......ST
|
16.03.2017 - 00:48
ST******
|
15.03.2017 - 03:07
Pěkné verše.....ST
|


