jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
01.03.2017 - 11:18
líbí se mi....ST
|
01.03.2017 - 07:12
Zahrádka je moje největší láska.......ST
|
01.03.2017 - 07:11
Je to tak, smutné sdělení, ale ještě žijem. Znovu rozkvetou louky, kosi začnou učit létat svá mláďata a začne jaro......ST***
|
01.03.2017 - 07:04
Ať má tvůj motýlek vždy květ, na který může usednout....ST
|
01.03.2017 - 07:00
Tara: Moc děkuji za milý komentář
|
28.02.2017 - 16:39
ST****
|
28.02.2017 - 16:37
Velice pěkné....ST
|
28.02.2017 - 16:34
Gándhí: Děkuji za návštěvu
|
28.02.2017 - 12:53
Rozumná žena.....ST
|
28.02.2017 - 05:53
Důležité je být vedle sebe.....ST
|
28.02.2017 - 05:51
Hezké, dovádivé veršování......ST
|
28.02.2017 - 05:48
Lilith: Děkuji, máš pravdu.
|
27.02.2017 - 19:01
Tomáš: Krásně jsi to zveršoval, až slzím......díky
|
27.02.2017 - 10:22
pa100r: Zůstat v srdci dítětěm...díky
|
27.02.2017 - 10:20
vavaoko: A to je dobře. Bez lásky by bylo na světě smutno. Díky
|
27.02.2017 - 10:18
Ringo: Tvůj komentář mě úplně dostal. Máš smysl pro humor, ale určitě i srdce na dlaní......díky, díky, díky
|
27.02.2017 - 09:06
Kajuta: Děkuji za úsměv
|
27.02.2017 - 07:42
Pobavila mě moc a připadalo mi, jako bych tě osobně znala. Tak jsi mi svými verši blízko.
|
27.02.2017 - 07:37
ST****
|
27.02.2017 - 07:36
ST***
|


