jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
22.07.2016 - 14:11
Je velice pěkná....ST
|
22.07.2016 - 14:07
Těžko se žije bez lásky.......ST
|
22.07.2016 - 14:05
V tom je hluboká pravda.......ST
|
22.07.2016 - 14:03
René Vulkán: díky za návštěvu
|
21.07.2016 - 20:41
Tamara J: děkuji za komentář i za návštěvu
|
21.07.2016 - 14:29
Někdy se za city stydíme, jako za svou nahotu......ST
|
21.07.2016 - 14:26
pěkné verše, líbí se mi velice......ST
|
21.07.2016 - 12:57
ST-***
|
21.07.2016 - 10:08
Pokud to jsou květy lípy, tak pro mě je to lahodný čaj......ST
|
21.07.2016 - 10:03
ST
|
21.07.2016 - 02:53
omamná vůně lilie dovede očarovat.....ST
|
20.07.2016 - 22:49
Italské námluvy....ST....také jsme kdysi měli Azora
|
20.07.2016 - 20:33
Stačí pár slov....ST
|
20.07.2016 - 20:31
Pěkná báseň.....ST
|
20.07.2016 - 20:27
Mám ráda kočky.....ST
|
20.07.2016 - 20:25
Nekonečná láska, promlouvá Tvými verši......ST
|
20.07.2016 - 20:10
Psavec: je to už asi 2 roky a mě se o tom i v noci zdá....díky
|
20.07.2016 - 20:08
Psavec:Jsem ráda, že na Libresu jsem poznala hodně milých lidí, ale bohužel ne osobně......díky
|
20.07.2016 - 09:26
Nebe i peklo roztančené, to je síla........ST
|
20.07.2016 - 09:24
Pouťová láska, střelnice, růže....dávno tomu.....ST
|


