jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
31.07.2016 - 09:24
Dříve to byly křtiny, svatby i poslední rozloučení. Vše v kostele. Hodně se toho změnilo. ST
|
29.07.2016 - 20:04
ten parfém ani v Paříží není k dostání....ST
|
29.07.2016 - 20:01
ještě je lásku dát komu...nádhera.....ST
|
29.07.2016 - 13:16
nezklamal jsi mě....perlíš......ST
|
29.07.2016 - 10:35
Adramelech: Plně souhlasím s Tvými názory a vidím to kolem sebe. Mě strašně bolí každá křivda na člověku, který se nemůže bránit. Na člověku bezbranném. A jsem upřímně ráda, že jsi četl.
|
28.07.2016 - 14:34
jsi snílek a za tebou zůstává stříbrná stopa veršů.....ST
|
28.07.2016 - 14:30
je to od tebe hezké i já znám lidi, kteří na opuštěných hrobech zapalují svíčky......ST*****
|
28.07.2016 - 14:25
je to pěkné, moc !!!! ST
|
28.07.2016 - 14:24
milovat a být milován je největším štěstím....ST
|
28.07.2016 - 14:09
jc senior: díky za milou návštěvu
|
28.07.2016 - 03:56
pro lotra parte v černým rámu a zavolejte mámu...ST
|
27.07.2016 - 19:15
pěkné.....ST
|
26.07.2016 - 22:17
pěkné....ST
|
26.07.2016 - 22:15
temnému anděli......ST
|
26.07.2016 - 22:13
možná kdyby svíce slyšely ten šepot, že by více plály....ST
|
26.07.2016 - 22:06
jo lásky jsou kruhy v obilí, zní to tajemně a vábně....ST
|
26.07.2016 - 21:57
s.e.n: děkuji moc za milý komentář
|
26.07.2016 - 13:39
ST***
|
26.07.2016 - 13:36
ta slova by se mohla vytesat do kamene....odpustit a mít se rád......ST
|
26.07.2016 - 13:34
kdo umí naslouchat slyší i zpěv.....ST
|


