M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
29.09.2019 - 19:13
Ringo: Z tohoto čepu by ti nechutnalo... :O)
29.09.2019 - 12:52
René Vulkán: Oj, to ne, tak jsem to nemyslel. Když někoho něco bere u srdce, dá se stejné téma popsat znovu a znovu stokrát jinak. To jsem chtěl naznačit. A o nějaké senilitě - jsme snad vrstevníci - přece nemůže být ani řeč. Nějaká "zapomnětlivost, ustrašenost, deprese, podráždění a obtížné vstřebávání nových informací" se nás, mladých duchem, přece netýká. A to, že si na jedno nevzpomeneme a o druhém povídáme dvakrát, to nemusí být na škodu. ;O)
29.09.2019 - 10:37
ST, trochu mi to připomíná Tvé starší dílko Emmanueli...
29.09.2019 - 00:59
Ringo: To Tě šlechtí. Já jej vždy přinejmenším chápal, ale posledních asi pět let z nich mám pocit jako z výběrčích v Pyšné princezně.
28.09.2019 - 22:47
MoSTem mezi světy... asi ano.
28.09.2019 - 20:36
STrakatý deštník
a pruhované triko,
netřeba o moc víc,
než napsal jsi toliko.
28.09.2019 - 20:17
ST
28.09.2019 - 18:42
Babče po tom klekání,
s houserem přišlo hekání,
a tak skrytou lahvičkou
i záda sobě namažou.
ST
28.09.2019 - 18:37
Kajuta: Psavec: Díky za veplutí.
28.09.2019 - 18:34
ankacabaprvni: byron: Elisabeth.S: Gándhí: Kajuta: Květka Š.: Lilith: Psavec: valerie: Díky Vám za pozastavení.
28.09.2019 - 17:50
To je moc pěkný. Neříkám tomu tak, ale taky drkotávám. I Tobě děkuju, ST.
28.09.2019 - 17:45
Ringo:
Místo vyrážky z berňáku mi raději pomoz. Jak se správně píše použité souslovíčko:
nato tata,
nato-tata,
či na to tata?

A co to vlastně znamená? Odkud je původ?
1) kulomet kompatibilní v NATO
2) rychlý tříčtvrteční takt
3) zkomolená věta A co na to táta?
4) zkomolená věta A co na to ta, no ona?
5) kódové označení radisty NATO ve Varšavské smlouvě
6) jak táta uvidí maminu, tak jde rychle na to
28.09.2019 - 17:27
Ringo:
Tys za horama
tak raduješ se juchů,
že máš za zády svého,
nemáš ještě tuchu.
28.09.2019 - 13:56
Psavec: Květka Š.: Děkuju ;O)
28.09.2019 - 11:44
ST
28.09.2019 - 07:32
Elisabeth.S: Děkuju. A přidávám vůni kávy...
27.09.2019 - 20:31
byron: Kapka: Lilith: vavaoko: Woria: Zlaté díky od vrat.
27.09.2019 - 20:06
ST
27.09.2019 - 20:03
Napsala jsi si k tomu leštění skvělou leštěnku, ST.
27.09.2019 - 20:00
Ringo: Taky Ti Milošův hrad připomíná spíš Kavkův Zámek?
1 ... 171|172|173|174|175|176|177|178|179 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku