M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
02.10.2019 - 10:38
ST
02.10.2019 - 10:36
Jsem jak v ráji, och, nebesa,
pode mnou vlní se metresa,
však ten sen není legrace,
byla to jen, ach ne, matrace.
02.10.2019 - 10:27
SýýýrSTvarohem...
02.10.2019 - 10:23
S krásnou lehkoSTí Ti slova plynou. Občas jsem nevěděl, z které strany okna jsem Tě viděl. Díky za milé čtení.
02.10.2019 - 10:18
Roztomilý ST
02.10.2019 - 10:11
Skvělý ST, děkuju.
02.10.2019 - 10:10
Zasloužený ST, děkuju.
01.10.2019 - 07:12
Čas v básni zaSTavený,
písmenky malovaný,
nejvíce mysl však láká,
co skrývá se za tím a...
01.10.2019 - 07:06
Civettka na plachtě,
Kajuta na vachtě,
na vlnách poezie
v moři fantazie.
ST
01.10.2019 - 07:01
DoST pěkně jsi to najíšovala v lesku světel rozmazaných očí.
01.10.2019 - 06:55
vavaoko: Ringo: Psavec: Lilith: Kapka: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Děkuju za zasnění pod hvězdným nebem solí vonícího, za šumu vln, a s ní...
01.10.2019 - 06:51
Psavec: Kajuta: Elisabeth.S: Díky Vám za nahlédnutí i komentáře.
01.10.2019 - 06:49
Elisabeth.S: Děkuju.
30.09.2019 - 14:51
Ringo: René Vulkán: Chlapi, já si spíš myslím, že Vulká-nova spěje k tvorbě, a ne, že tvorba spěje k novu. ST
30.09.2019 - 14:46
Tos napsal moc hezky, tou hutnou hnědí bradavek. ST
30.09.2019 - 14:39
Jako voda bych se vlnil
a jako žába kvákal,
svítil co slunce polední
a perly navlékal,
byl by psán i pro mne
ten krásný verš poslední.
ST
30.09.2019 - 11:18
Ringo:
Nymfo-Manka?
To je jiná nymfa.
To jsi poplet,
pro pánajána,
Já na mysli měl
mořskou pannu
s takovou ploutví
s níž není třeba dana.
30.09.2019 - 11:09
Ringo: vavaoko: René Vulkán: Lilith: byron: Díky Vám za nahlédnutí i komentáře.
30.09.2019 - 11:08
Lilith: Květka Š.: Kapka: Kajuta: byron: Děkuju za nahlédnutí. :O)
30.09.2019 - 00:05
Hmm, to jsme se dnes pěkně spluli... :O) ST
1 ... 170|171|172|173|174|175|176|177|178 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku