M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
02.10.2019 - 10:38
ST
|
02.10.2019 - 10:36
Jsem jak v ráji, och, nebesa,
pode mnou vlní se metresa, však ten sen není legrace, byla to jen, ach ne, matrace. |
02.10.2019 - 10:27
SýýýrSTvarohem...
|
02.10.2019 - 10:23
S krásnou lehkoSTí Ti slova plynou. Občas jsem nevěděl, z které strany okna jsem Tě viděl. Díky za milé čtení.
|
02.10.2019 - 10:18
Roztomilý ST
|
02.10.2019 - 10:11
Skvělý ST, děkuju.
|
02.10.2019 - 10:10
Zasloužený ST, děkuju.
|
01.10.2019 - 07:12
Čas v básni zaSTavený,
písmenky malovaný, nejvíce mysl však láká, co skrývá se za tím a... |
01.10.2019 - 07:06
Civettka na plachtě,
Kajuta na vachtě, na vlnách poezie v moři fantazie. ST |
01.10.2019 - 07:01
DoST pěkně jsi to najíšovala v lesku světel rozmazaných očí.
|
01.10.2019 - 06:55
vavaoko: Ringo: Psavec: Lilith: Kapka: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Děkuju za zasnění pod hvězdným nebem solí vonícího, za šumu vln, a s ní...
|
01.10.2019 - 06:51
Psavec: Kajuta: Elisabeth.S: Díky Vám za nahlédnutí i komentáře.
|
01.10.2019 - 06:49
Elisabeth.S: Děkuju.
|
30.09.2019 - 14:51
Ringo: René Vulkán: Chlapi, já si spíš myslím, že Vulká-nova spěje k tvorbě, a ne, že tvorba spěje k novu. ST
|
30.09.2019 - 14:46
Tos napsal moc hezky, tou hutnou hnědí bradavek. ST
|
30.09.2019 - 14:39
Jako voda bych se vlnil
a jako žába kvákal, svítil co slunce polední a perly navlékal, byl by psán i pro mne ten krásný verš poslední. ST |
30.09.2019 - 11:18
Ringo:
Nymfo-Manka? To je jiná nymfa. To jsi poplet, pro pánajána, Já na mysli měl mořskou pannu s takovou ploutví s níž není třeba dana. |
30.09.2019 - 11:09
Ringo: vavaoko: René Vulkán: Lilith: byron: Díky Vám za nahlédnutí i komentáře.
|
30.09.2019 - 11:08
Lilith: Květka Š.: Kapka: Kajuta: byron: Děkuju za nahlédnutí. :O)
|
30.09.2019 - 00:05
Hmm, to jsme se dnes pěkně spluli... :O) ST
|


