M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
05.10.2019 - 14:53
Nemá čas, psaní ho baví,
tak to aspoň ženě praví,
že píše smutné romány,
zatím je u veselé Romany.
05.10.2019 - 10:59
ST
05.10.2019 - 08:44
Věčné inspirace, věčný ST...

Marto, Marto,
kdybys byla sečtělá,
možná už bys věděla,
že ji máš i na to,
ach, Marto, Marto.

S Jiřinou, Jiřinou,
žádný pohyb, ani muk,
podlehli jsme krásné hře
na blanické rytíře
s Jiřinou pod peřinou.

Alice, Alice,
za novy měsíce
přítulná je stále více,
aj, už ví že já nejsem on,
rudne vzteky, rudnou líce.

Eva, ach ta Eva,
byla samá něha.
Je stále samá něha,
ale s jiným lehá,
no, snad to neva.
05.10.2019 - 08:25
ST
05.10.2019 - 08:19
Sabdariffa ibišek
na pamět je dobrý
ä na lásku.
Kdo by to byl řek?
Ne, to není vtip,
to je ST
04.10.2019 - 23:06
Ringo: až příliš málo...
04.10.2019 - 23:05
Ringo: A víš, že mne to taky nenapadlo, než jsi to napsal...
04.10.2019 - 23:03
Elisabeth.S: Děkuju a děkuju i za další námět pro hraní se slovíčky - před etické, etické, po etické...
04.10.2019 - 23:01
Ringo: Psavec: Lilith: Kapka: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Díky za Vaše slovíčka.
04.10.2019 - 16:58
Mám bájnou kočku ve skříni
čtyři špagáty čouhají z ní

kočka prý to není ale králík
na záda teploučko je s ní

ST
04.10.2019 - 16:47
Starostí fůra,
ve vztazích, s prací i bezprací,
s city, láskami i bezláskami,
s nemocí i bezmocí, a též s mocí,
sám se sebou, víc, jak roky jdou,
sžíravé ty starosti housenka sžírá...

... a z housenky stane se noční můra.

Ta noční můra
kol svíčky mámení si poletuje,
plamenem lákaná, již v ohni zaplane,
škvaří se a svíjí, agonii prodlužuje,
v mukách padá, a v popel se mění,
tak proč starostem konec není...

... a dál hlavou plane noční můra?

Nejsi v tom sama. vypsat se z toho je ST.
04.10.2019 - 16:25
Wauuu, toť silné téma. Dovolím si reagovat v dnešním příspěvku "Tíha na ramenech"... ST
04.10.2019 - 15:02
húlúvú ST
03.10.2019 - 13:16
Ringo: Psavec: Lilith: Kapka: Kajuta: byron: Děkuju, že mi také chodíte za Ezií. :O)
03.10.2019 - 13:13
Květka Š.: Děkuju :O)
03.10.2019 - 13:12
LadyUnknown: Květka Š.: Děkuju za nahlédnutí. Bylo to jako do zrcadla? ;O)
03.10.2019 - 12:51
Milá Lil, myslím, že napsané to má stejnou moc, jako z plna hrda vyřknuté. Vyzkoušej to se mnou - KURVA!

Jo, pomůže to, ale přitom si uvědomuju, že den, kdy už to slovo zazní, je slabší, méně šťastný a líbezný. Říkám tomu "koeficient K". Kolikrát zazní, tolikrát K, tolikrát KO den.

Tvému vyblití vzteku ST, s přáním co nejmenšího koeficientu K.
03.10.2019 - 10:50
Zednickomyslitelská se mi doST líbí, děkuju.
02.10.2019 - 20:10
:O) ST
02.10.2019 - 11:08
Pod křídli anděla milování,
peříčka jako z duchen
při aktu víří kolem,
to alergickou reakcí zavání...
ST
1 ... 169|170|171|172|173|174|175|176|177 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku