M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
18.10.2019 - 15:06
Omlouvám se za sličnou hrubku.
18.10.2019 - 13:53
Ou,
po takovém optimismu,
seberu se, jdu.
ST
18.10.2019 - 13:51
Na ňadrech, tvářích, na nohách i prdýlce,
všade přilepené má ty oči muží,
i kdyby se nechtělo, slyčné té holce,
umýt a vydrbat lepkavé oči teď muší.
18.10.2019 - 13:34
Jo, jestli si odpovíš na otázku: Co je to láska?, budeš mít odpověď i na to, jeSTli je či není...

Je lásek co v oceánu kapek,
je lásek jako hvězd na nebi,
je lásek jak na cibulích slupek,
stačí ta jediná, je-li v duši hloubi.
18.10.2019 - 13:26
Voní to senem, zelím a dětSTvím...

Jo, jo, už mi taky zelí žbrblá v komoře.
17.10.2019 - 23:11
byron: Celý svět... :O)
17.10.2019 - 16:41
Ringo: Jo, to záleží na odvaze,
a také na povaze,
a je jedno zda v Praze
nebo na Kavkaze,
zda citový kamikaze,
skončí neblaze,
až na podlaze,
možná i na provaze,
když mu bouchnou saze.
Jsi z toho v obraze?
16.10.2019 - 20:31
V jasu nadobro zmizel
pirátských STínů špalír,
jak verši svět prosvítil
Kajuta, básní kavalír...
16.10.2019 - 20:25
Díky za večerní pohlazení duše. ST
16.10.2019 - 20:22
Nebojím se,
až čas učeše
i stromy, do zimy,
a ty učesané STriptéry
zdravíme šprýmy a rýmy...
16.10.2019 - 19:55
I prodavač ve zlatnictví
nechápavě na mne civí,
ať je moje, tvoje, nebo čí,
proč platit za zlato kočičí?

ST
16.10.2019 - 19:50
Květka Š.: Gándhí: Emma Wallace: Psavec: Děkuju za přicvrnknutí. :O)
16.10.2019 - 09:53
Ringo:
Nebyla to ropuška, jak Ringo říká,
tu ucvrnknout, tak všude stříká
a místo žbluňk udělala by plesk,
Ringovi na čele zbyl by jenom lesk...

...z toho rezblemclého rosolnatého sajrajtu.
16.10.2019 - 09:47
ST s poděkováním.
16.10.2019 - 09:29
Tak rozpálená tím svůdným snem
zchladit se nechala nahá jezerem,
po hlavě prorazila klidnou hladinu,
užít si vod lákáni aspoň hodinu.
Však s vlnkama laškuje už celý den
a vodou živou zmámená už nemůže ven.

Nabídnu rámě, je již znavena,
pomůžu na schůdky, osuším ramena.
Stačí se otočit, vidíme vody jiné,
seSToupit do řeky, co tak krásně plyne?
16.10.2019 - 09:12
ST
15.10.2019 - 21:54
vavaoko: Ringo: Lilith: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Díky za pozastavení. No právě, líbí se mi tu, proto se budu chtít vrátit.
15.10.2019 - 21:52
byron: Elisabeth.S: Kajuta: Kapka: Květka Š.: Lilith: Psavec: Ringo: vavaoko: Díky Vám všem za návštěvu a nezmokněte!
15.10.2019 - 12:11
V pixle zas kecá nějaký vůl,
co v politice hledá zlatý důl.

To spraví rumu deci půl,
a o toho vola zlomit hůl.

a z trouby selátko vejpůl
náladu spraví na čistý stůl.

A ještě bych přidal ST a sůl...
15.10.2019 - 11:54
Nejednou Ti dala,
Fantazie holkou je,
co často s Tebou spala
a sny do veršů kolébala...

ST
1 ... 166|167|168|169|170|171|172|173|174 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku