labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
05.03.2013 - 12:52
Je to o lidském srdci a lásce a kdo má tohle za citové vyděračství, je třeba mu jen doporučit - nečti... Květuško, ST, ale to kotě vypadá děsivě, kde je?? :-))
|
05.03.2013 - 12:47
Každého dostihnou jeho činy a pak jen v pocitech hledá, kde najít cestu a která je to, ta krásná... Nereaguji na komentář pode mnou, svou reakci mám u své posední básně. Jana
|
05.03.2013 - 12:42
Dokázal jsi přenést obrazy do veršů a krásně! Jana
|
05.03.2013 - 12:39
Kdo nechce a neodhání ji, nikdy ho neopustí...
|
05.03.2013 - 12:38
A zase jsem byla na chvíli jinde... :-)
|
05.03.2013 - 12:31
Kouzla dávných časů....
|
05.03.2013 - 12:29
Přísahala jsem...
|
05.03.2013 - 12:28
Tobě a dát vale?? S tím nepočítej :-))
|
05.03.2013 - 12:27
:-))... jsem jak špagát napnutá...
|
05.03.2013 - 12:23
Markéta z Valois: Trochu jsem svou reakci ještě doplnila.
|
05.03.2013 - 12:04
Já náhodou jo :-)
|
05.03.2013 - 12:02
Markéta z Valois: To je právě ten smysl gradování básně, ale jsi zřejmě velký profesionál a studovala jsi kritiku, takže já Ti do toho nebudu mluvit a díky za Tvůj názor... Já ji nestudovala ani nehodlám, píšu srdcem a duší a jinak to nikdy nebude, stejně, jako 90% lidiček tady. Četla jsem Tvé komentáře jiných a dělám si z toho závěr čistě pro sebe. Já naopak vím něco o psychologii, empatii a osudech zdejších lidiček a to je, myslím si, v těchto vodách dost důležité. A hlavně jsme na AMATÉRSKÉM serveru, kde se málokdo cítí být profíkem, ale hodně jich používá básně, jako prostředek "mít líp na duši".. Pokud je můj názor špatný, můžeme polemizovat... Měj se krásně.
|
05.03.2013 - 09:02
Přesně taková je, nesmlouvavá...
|
05.03.2013 - 08:41
... se nebójim :-))
|
05.03.2013 - 08:31
...amen...
|
04.03.2013 - 18:40
Jojo, je to smutné, že nahoře selský a zdravý rozum se ztrácí...
|
04.03.2013 - 18:11
Když jsem byla malá, měli jsme doma záhon plný pivoněk všech barev a kvítky sbírali a nějaká paní si pro ně chodila, sbírala a sušila je něco se z nich vyrábělo, ale nevím co... Díky za vzpomínku :-)
|
04.03.2013 - 18:05
... souznivá...
|
04.03.2013 - 18:03
Ano koloběh s jinou dimenzí žití... přijít, odejít a zase se vrátit... Věřím, že tak nějak to je... Jana
|
04.03.2013 - 17:58
Tahle Tvá slova
každá máma zná A pak rošku mrzí když odrostou a přestanou se ptát |


