labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
04.03.2013 - 17:05
Zůstává i kdyby nechtěl...
|
04.03.2013 - 17:02
Já nevím, ale za sebe - paběrky lásky nebrat... :-)
|
04.03.2013 - 15:12
Jsi to Ty, osobitý... :-)
|
04.03.2013 - 14:47
Hezké počteníčko...
|
03.03.2013 - 17:17
Rozkošné obrázky, Květuško...
|
03.03.2013 - 17:06
Nádhera, Maceško...
|
03.03.2013 - 16:03
Myslela jsem, že půjde o lásku, ale byl to můj omyl myšlenek... láska by nebyla tak bolavá...
|
03.03.2013 - 15:11
Najdu klíč odemknu vrátka a zima bude pryč... :-)
|
03.03.2013 - 15:09
Sssssssssssssssssss.... :-))
|
03.03.2013 - 14:29
...žena...
|
03.03.2013 - 11:22
Ano, přesně tak...
|
03.03.2013 - 11:22
Jen jedno slovo mne napadlo po přečtení - zoufalství...
|
03.03.2013 - 11:21
Skvěle!
|
03.03.2013 - 11:19
Ráda se vracím do dětských let říkanek :-)
|
03.03.2013 - 11:19
3x sláva volám s Tebou :-)
|
03.03.2013 - 11:18
Krásně mi hraje v uších... to jsi určitě Ty :-)
|
03.03.2013 - 11:17
Skvěle, skvěle paní Básnířko! :-)
|
03.03.2013 - 11:16
Takové chvíle znám... a mnoho o nich vím... Jana
|
03.03.2013 - 11:13
Smutně notuješ...
|
03.03.2013 - 11:12
Hračičko, neseš sluníčko :-)
|


