labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
04.03.2013 - 17:05
Zůstává i kdyby nechtěl...
04.03.2013 - 17:02
Já nevím, ale za sebe - paběrky lásky nebrat... :-)
04.03.2013 - 15:12
Jsi to Ty, osobitý... :-)
04.03.2013 - 14:47
Hezké počteníčko...
03.03.2013 - 17:17
Rozkošné obrázky, Květuško...
03.03.2013 - 17:06
Nádhera, Maceško...
03.03.2013 - 16:03
Myslela jsem, že půjde o lásku, ale byl to můj omyl myšlenek... láska by nebyla tak bolavá...
03.03.2013 - 15:11
Najdu klíč odemknu vrátka a zima bude pryč... :-)
03.03.2013 - 15:09
Sssssssssssssssssss.... :-))
03.03.2013 - 14:29
...žena...
03.03.2013 - 11:22
Ano, přesně tak...
03.03.2013 - 11:22
Jen jedno slovo mne napadlo po přečtení - zoufalství...
03.03.2013 - 11:21
Skvěle!
03.03.2013 - 11:19
Ráda se vracím do dětských let říkanek :-)
03.03.2013 - 11:19
3x sláva volám s Tebou :-)
03.03.2013 - 11:18
Krásně mi hraje v uších... to jsi určitě Ty :-)
03.03.2013 - 11:17
Skvěle, skvěle paní Básnířko! :-)
03.03.2013 - 11:16
Takové chvíle znám... a mnoho o nich vím... Jana
03.03.2013 - 11:13
Smutně notuješ...
03.03.2013 - 11:12
Hračičko, neseš sluníčko :-)
1 ... 139|140|141|142|143|144|145|146|147 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku