labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
06.03.2013 - 15:55
Souhlasím s Lotou, zdravá závist může pomáhat k cílům, ale nesmí ubližovat okolí...
|
06.03.2013 - 15:35
Vypadá to, že jaro zase na pár dní zmizí... říkají meteorologové... tak ještě se musíme těšit... :-)
|
06.03.2013 - 15:33
Kdyby byl ten obraz živý byla by to určitě nádhera... a Tvá báseň je zákusek pro duši... Jana
|
06.03.2013 - 15:30
Zajímavá procházka od trámoví ku vesmíru... :-)
|
06.03.2013 - 15:27
Neptám se, jen zanechávám...ST... :-)
|
06.03.2013 - 15:26
Velké a různorodé zážitky nám karikaturuje náš život a každý v nás zanechá cosi nezapomenutelného...
|
06.03.2013 - 15:14
Bez lásky to nejde, dobře, že má sestry :-)
|
06.03.2013 - 15:11
Z kuličky kostku... i Ty šikulko... :-))
|
06.03.2013 - 10:09
E.T.Jane: Děkuji, Jani a přeji hezký den.
|
06.03.2013 - 09:55
Jana M.: Děkuji, Jani, hezký den :-)
|
06.03.2013 - 08:00
Procítěná...
|
06.03.2013 - 07:59
Joj, tady to vře v kotlíku
míchá se vůně tajemná neodoláš už chasníku ve spárách má tě žena :-)) |
06.03.2013 - 07:47
A jejda už i v pohádkách to houstne :-))
|
06.03.2013 - 07:46
Jaróóóóó, sláva :-))
|
05.03.2013 - 16:57
Vše se nám vrací, jen v pozměněných podobách...
|
05.03.2013 - 13:46
Mám tetu učitelkou češtiny na vynikajícím gymnáziu, když četla mé básně, zhodnotila to takto... interpunkce, je čistě věc autora básně... a tak to beru i u jiných básní.
|
05.03.2013 - 13:41
Markéta z Valois: O lhaní a pochlebování jsem nemluvila, podsouváš mi něco, co jsem nepoužila. Když se mi něco nelíbí, tak já odcházím bez reakce... A ta pravda, kterou tu rozséváš, je pokud vím, zatím jen Tvoje... A i pravda má svůj rub a líc, záleží na úhlu pohledu... Jen si znovu přečti mou reakci pro Tebe u mé básně. A taky to nastínil krizekkk tady... Nejsme profíci a jsme na AMATÉRSKÉM serveru!!! A bhásnění je také formou "líp na duši".
Květuško, promiň, ale já musela :-) |
05.03.2013 - 13:33
Polštáře skrývají tajemství...
|
05.03.2013 - 13:26
Markéta z Valois: Tak asi takhle: když se mi něco nelíbí, jdu od toho pryč s mlčením. To je rozdíl mezi námi dvěma. Já nekritizuji negativně, protože na to nemám školy a tudíž mi to nepřísluší a nemám na to ani žaludek. Ty asi ty školy máš, tak dělej, jak myslíš... Já mám školy jiné... A i to, co napsala Květka, do básní patří.!
|
05.03.2013 - 13:15
krizekkk: Markéta z Valois: Já to přežiju, jsou horší věci v životě. Jen se už nebudu účatnit. Své mám tady níže ve svém komentáři a na tom si trvám.
|


