Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
03.06.2016 - 09:30
Jako vždy dobré rýmy a dobrá nálada:))) ST
|
03.06.2016 - 09:24
To je TAK...nemám slov, hlavně první...ST + Z
|
03.06.2016 - 09:21
Nejdřív jsem se lekla, žes nám zhranatěla: ale zjiSTila jsem, že tvá kulatost nezmizela:))))
|
03.06.2016 - 09:16
Pěkné...ST
|
03.06.2016 - 09:15
Jsou to věci, které slyšet vpodSTatě chceš? Jestli jo, tak to není tak zlé...
|
03.06.2016 - 08:37
Amelie M.: Am, z rychlovlaku hlavu už asi nevystrčím, anebo o ni přijdu...díky ti...
|
03.06.2016 - 08:35
zenge: tak tam jsem tak brzy ráno ještě nebyla, díky, kosmopolitní básníku:)
|
02.06.2016 - 20:21
matousekKkrejca: Tomáš: kasparion: pánové, děkuju mnohokráte!
|
02.06.2016 - 20:20
Lilith: tam by nám bylo dobře:) díky!
|
02.06.2016 - 20:20
kasparion: děkuji, nejsem zdatná obchodnice, jen s vajíčky:))
|
02.06.2016 - 17:21
Jejda, mluvíš mi z duše, dnešní Twiggy rozhodně nejsem:))) ST
|
02.06.2016 - 17:20
Kajuta: jen v mých představách, bohužel:))) díky
|
02.06.2016 - 15:55
Dobré...ST
|
02.06.2016 - 15:41
Tak to se mi moc líbí...ST
|
02.06.2016 - 15:40
Zee: ano, prachy nejsou tolik důležité, souhlasím a děkuji ti...
|
02.06.2016 - 11:19
divoženka1: to je tedy náhodička:) až pojedu někdy do Telče, ozvu se ti...díky:)
|
02.06.2016 - 11:12
Lota: většinou to jde...díky, Loto...
|
02.06.2016 - 10:16
Je to tak...ST
|
02.06.2016 - 10:15
vavaoko: tobě také díky...
|
02.06.2016 - 10:15
Kapka: děkuju za veršování a přízeň:)
|


