Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
02.06.2016 - 09:41
Frýda: děkuji...není celý život pouze snění???
|
02.06.2016 - 09:17
Nebe je v plášti kobaltovým...u nás už týden... moc pěkné verše, jsi fakt dobrej...ST
|
02.06.2016 - 09:10
libour: díky za přečtení, Libore
|
01.06.2016 - 23:56
No tak já dnes snědla čokoládu, po několika letech, a navíc ji nesmím...ST
|
01.06.2016 - 23:55
Naděje umírá poslední...a tobě neumřela:)) ST
|
01.06.2016 - 23:44
vavaoko: děkuji, očko:)
|
01.06.2016 - 22:07
Amelie M.: život mne naučil,Am...dííík
|
01.06.2016 - 22:02
A´T to dopadne proSTě skvěle...zákrok i cit:))
|
01.06.2016 - 22:01
madison: no k popukání to asi není, ale dělám, co umím:)) díky!
|
01.06.2016 - 21:18
Souhlas s krízkkkem: na tak mladého autora super: ST
|
01.06.2016 - 21:16
Kapka: děkuji za koment...
|
01.06.2016 - 21:15
Kapka: díky, přátel si vždy cením:)
|
01.06.2016 - 21:14
Kapka: to jsem ráda, vážně, jen takové maličkosti:) díky
|
01.06.2016 - 21:11
Neznám,ale Deep dokáže zahrát proSTě skvěle
|
01.06.2016 - 21:07
Fantazii meze nekladeš...ST
|
01.06.2016 - 21:04
Rivendell: díky ti za návštěvu, mladý autore:)
|
01.06.2016 - 20:49
krizekkk: proč neodlehčit...díky moc
|
01.06.2016 - 20:49
Lilith: to je přesný - vleže a zatajit dech...pak zkusit vstát:) dík..
|
01.06.2016 - 20:48
Kajuta: bylo mi potěšením rozesmát tě, dík:)
|
01.06.2016 - 20:47
divoženka1: mé první taky byly z tuzíku a taky těsné, velmi:)) dík
|


