Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
05.06.2016 - 07:05
Láska: děkuju, lásko:)
|
05.06.2016 - 07:05
vavaoko: děkuju moc.
|
04.06.2016 - 21:56
Plné víry v cosi krásného, začínajícího:))) ST
|
04.06.2016 - 21:55
Kajuta: Lodníku, ten zvuk mám odposlouchaný za roky práce v nemocnici...je to tak, na pokojích se starými lidmi:) Děkuju a hezký večer...
|
04.06.2016 - 21:48
Lilith: děkuju ti mockrát:)))
|
04.06.2016 - 21:18
libour: podvečerní počtení a vzájemné ocenění: děkuju:)
|
04.06.2016 - 21:06
Moc povedené...ST
|
04.06.2016 - 21:05
Děkuju ti!
|
04.06.2016 - 12:42
Dětský svět...pěkné..ST
|
04.06.2016 - 10:33
ST a cítím s tebou:))
|
04.06.2016 - 09:30
Moc vydařené...ST a pěkný víkend:)))
|
04.06.2016 - 08:31
madison: dětství bývalo fajn:)))a díky
|
04.06.2016 - 08:30
madison: díky za počtení a pěkný víkend:)
|
03.06.2016 - 21:51
Buď rád, žes mlád a zdráv a vesel:))) ST za snahu
|
03.06.2016 - 21:50
Hlavně to nedávej číst ženě: jinak jsi bez večeře:))) ST
|
03.06.2016 - 21:47
Dobrý nápad při pátku:))) ST
|
03.06.2016 - 21:44
Můstku, brzké uzdravení a modré políbení:)))ST
|
03.06.2016 - 18:20
libour: děkuju, Libore:)
|
03.06.2016 - 09:41
Milena: děkuju, chtěla jsem dát taky něco legračního, aby byla zábava:))) postrádám Ringovy legrácky, ale to je jiný kafe:)))
|
03.06.2016 - 09:38
Milena: děkuju moc...
|


