Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
04.08.2016 - 23:40
ST
|
04.08.2016 - 23:39
NaoSTro chodím jen v básničkách:-)
|
04.08.2016 - 23:37
ST jisté:-)
|
04.08.2016 - 23:36
To STím motýlem je smutný:-)
|
04.08.2016 - 23:35
Vskutku řeka dojmů a slov:-) ST
|
04.08.2016 - 23:34
Pohlazení jiSTé:-)
|
04.08.2016 - 23:33
Jsem velmi ráda, že se těmto STigmatům věnuješ...díky
|
04.08.2016 - 19:29
řeka: říčko, potěšilas mne,díky:-)
|
04.08.2016 - 00:43
STručné a jasné:-)
|
03.08.2016 - 07:51
Zajímavé...spíše legrační než erotické, ST
|
03.08.2016 - 07:48
Ringo: výtka se přijímá, příště makovec:-) děkanec
|
02.08.2016 - 23:28
Opět krásné verše:-) ST
|
02.08.2016 - 23:26
duše zamotané..to se někdy STane:-)
|
02.08.2016 - 23:16
Ráda jsem početla, STebou se prošla a nazpátek došla:)
|
02.08.2016 - 21:01
zenge: to je jasný, štrúdl vede:-) díky
|
02.08.2016 - 20:30
Lilith: no, příště se nic nezmění:-( děkuju
|
02.08.2016 - 20:30
vavaoko: očko, díky:-)
|
02.08.2016 - 20:29
krizekkk: buď rád:(( a děkuju
|
02.08.2016 - 16:43
Kajuta: lodníku, děkuju...
|
02.08.2016 - 16:17
libour: také děkuju , Libore:-)
|


