Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
02.08.2016 - 16:17
Kapka: děkujii:-)
|
02.08.2016 - 14:13
Ze života
|
01.08.2016 - 22:44
STále to nebude bolet...
|
01.08.2016 - 22:30
Fantazie nekonečná:)) ST
|
01.08.2016 - 22:28
Moc pěkně vySTavěná báseň:)
|
01.08.2016 - 22:27
Emma Wallace: děkuju moc, Emmi:)
|
01.08.2016 - 22:26
Bábovka: děkuji moc:-)
|
01.08.2016 - 21:33
Tento způsob léta zdá se poněkud rozmarný:((( ST
|
31.07.2016 - 23:59
Pomlázky bývají pevnější než bys myslela:))) ST
|
31.07.2016 - 22:57
Velmi povedené:)) ST+Z
|
31.07.2016 - 18:58
démonický záchvat bez harmonie:)) ST
|
31.07.2016 - 17:48
řeka: děkuju...
|
31.07.2016 - 16:52
Očipovaná údernice za pomoci odboráře zpacifikovala pomatence proměněného v potemníka a po velké melase jej dopravili do borské věznice:)))
ST |
31.07.2016 - 15:23
Bábovka: díky ti:)
|
31.07.2016 - 15:23
Bábovka: děkuju moc...
|
31.07.2016 - 12:45
Trošku snad přece plánuješ:)
třeba co zítra k večeři? ST |
31.07.2016 - 08:46
Tiché a něžné...ST
|
31.07.2016 - 01:06
ST za shnilé jablko:)
|
31.07.2016 - 00:30
Parádní...ST
|
30.07.2016 - 22:39
Emma Wallace: Emmi, dík:-)
|


