Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
02.09.2016 - 11:32
Kajuta: mám radost, děkuji:-)
|
02.09.2016 - 08:26
Milena: děkuji, Mili:-)
|
02.09.2016 - 00:34
Učit se je jiSTě potřeba, ale zrovna tak bezcílné toulání se ulicemi:-)
|
01.09.2016 - 20:08
STrhující:-)
|
01.09.2016 - 20:07
Lil, jsi hvězda:-) ST
|
01.09.2016 - 18:56
ST a pozdrav vřelý:-)
|
01.09.2016 - 14:31
divoženka1: Já taky, díky
|
01.09.2016 - 14:31
Moc pěkné potkávání se:-) ST
|
01.09.2016 - 14:27
divoženka1: děkuju mockrát:-)
|
31.08.2016 - 22:59
Kapka: a já moc díky a zdravím:-)
|
31.08.2016 - 21:18
Pokorné a smutné a optimistické ST
|
31.08.2016 - 20:03
Bála bych se, být o čtyřicet roků mladší:-) ST
|
31.08.2016 - 19:50
Prvkování také čtu prvně:-) ST
|
31.08.2016 - 18:45
krizekkk: díky, Jirko:-)
|
31.08.2016 - 18:45
Lilith: snažím se, nemám čas na marnění času:-) díky!
|
31.08.2016 - 18:44
zenge: snovač se vydařil:-) a tobě díky
|
31.08.2016 - 18:43
řeka: díky...snad:-)
|
31.08.2016 - 10:29
Ringo: hlavu nevěš, veršotepče, rýmy skládáš velmi lehce:-) děkuji!
|
31.08.2016 - 10:28
vavaoko: očičko, díky:-)
|
31.08.2016 - 08:33
ST střízlivosti:-)
|


