Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
17.10.2016 - 23:46
ChlaST nepomáhá:-)))
17.10.2016 - 23:44
STáří, pokud ti je stodva let...jinak ne:-)))
17.10.2016 - 20:49
STatečný meč je hezká poetika:-)
17.10.2016 - 20:47
Plné nevšední fantazie:-))) ST
17.10.2016 - 20:46
STřelit někoho raději ne...
17.10.2016 - 20:44
Ještě jsi dopadl v hodnocení dobře, bernardýn nebo jezevčík by byli horší. Máš to vtipný. ST
17.10.2016 - 15:58
Až na kočky jsou to pro mne složitoSTi, ale hezké:-)
17.10.2016 - 15:57
Hezké splétání...ST
17.10.2016 - 15:56
Moc výSTižné, celé:-)))
17.10.2016 - 15:51
Špáďa: díky za rady a veršíky, vezmu si k srdci:-)
17.10.2016 - 11:46
divoženka1: máš pravdu, já někdy také hůř než mužům:-) a děkuju
16.10.2016 - 19:07
Dalibora bych poslouchat nechtěla, když tak vrzal...Pět švestek taky senzačních...a nejlepší Laň:-)))ST
16.10.2016 - 18:01
Hezká předSTava---Lil pluje v růžové bublině:-)
16.10.2016 - 11:54
Krásné verše i citát:-) ST
16.10.2016 - 11:37
Milý Psavče, zůstaň v klídku a můze kup třeba kytku:-) ST
16.10.2016 - 11:35
Díky za dobré rady:-))) ST
16.10.2016 - 10:24
Taky jsem se STavila ... nápad střídá nápad a vždy skvělé:-)
16.10.2016 - 10:19
Jitko, plusy i mínusy do básní píšu si:-) jako ty ST
16.10.2016 - 10:18
Povzdech léta:-) ST
16.10.2016 - 09:10
ST, vtipálku:-)))
1 ... 301|302|303|304|305|306|307|308|309 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku