Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
16.10.2016 - 09:10
Jejda...to je mi dilema:-)))ST
|
16.10.2016 - 09:08
To se ti povedlo:-))) ST
|
15.10.2016 - 15:25
zenge: děkuju za porozumění a tipík:-)))
|
15.10.2016 - 10:21
Kapka: děkuji, kapičko, za čtení a hodnocení:-)
|
15.10.2016 - 00:17
ST mirabelkám:-)
|
15.10.2016 - 00:16
Trochu doST depresivní, nalaď veselejší strunku, Am:-)
|
15.10.2016 - 00:15
Zasr. romantik: romantiku, jsi snad rozpolcen? To je zajímavá informace, chachá, děkuju za příspěvky do diskuse muž versus žena a muž versus muž:-)))
|
14.10.2016 - 21:51
detektor: děkuju, je to jen vtípek o našich rozdílnostech:-)
|
14.10.2016 - 18:01
Moc se vyvedla, lodníku:-) ST
|
14.10.2016 - 18:01
Mdlý a bez chuti...naproSTo přesné i pro můj dnešní den:-(
|
14.10.2016 - 17:58
Dítě se samo fakt nepřevine, vím, dělala jsem v jeslích:-) ST
|
14.10.2016 - 17:57
Za dalším rohem je jiSTější:-)
|
14.10.2016 - 17:10
Philogyny: když ji najdou,myslím řeč, je to svátek:-)))
|
14.10.2016 - 17:09
Kapka: díky moc, kapičko:-)
|
14.10.2016 - 17:08
Zasr. romantik: odhalil jsi /se/ pěkně, romantiku...díky:-)
|
14.10.2016 - 14:08
Byla by sama proti sobě, kdyby nešla:-))) ST
|
14.10.2016 - 14:07
vavaoko: děkuju moc:-)
|
14.10.2016 - 13:33
Bábovka: děkuji, já zas miluju bábovky:-)
|
14.10.2016 - 10:55
Přenádherné...jen hadí přeražená páteř mi vadí:-(
ST |
14.10.2016 - 10:01
ttragelaf: dík, muži jsou občas mimozemšťani:-)
|


