Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
19.10.2016 - 18:32
To je moc pěkné. ST proudům světla:-)
|
19.10.2016 - 14:59
Adramelech: no cigára nejsou dnes nejlevnější...
|
19.10.2016 - 12:30
Každý jednou splyne...ať tak či onak...
|
19.10.2016 - 12:29
Ringo: Ringo, usmívám se převelice:-)))
|
19.10.2016 - 00:08
Sou-mrak-nic:-) ST
|
19.10.2016 - 00:07
Za odpuSTky:-)
|
18.10.2016 - 20:28
PodobenSTví krásy:-)
|
18.10.2016 - 20:27
Ty tvé dámy jsou fantaSTicky krásné:-)
|
18.10.2016 - 20:26
jitka.svobodova: děkuju, Jitko:-)
|
18.10.2016 - 20:01
Tak to byl dnešní upršený den:-) ST
|
18.10.2016 - 20:00
MiloSTně jemné:-)
|
18.10.2016 - 18:41
ttragelaf: díky ti...je to rytíř smutné postavy...
|
18.10.2016 - 18:39
vavaoko: očko, dík moc:-)
|
18.10.2016 - 18:29
libour: Libore, nejsem kuřačka...až na hříšek z mládí... dík
|
18.10.2016 - 18:28
Lilith: je to skutečná postava a vím, jak se jmenuje:-)) Díky
|
18.10.2016 - 15:45
Kajuta: díky ti:-)
|
18.10.2016 - 13:32
Mám ráda určité bláznovSTví:-)
|
18.10.2016 - 13:03
Je z něj místo hlídače u boudy maniak u televize:-)))ST
|
18.10.2016 - 08:21
Nevzdávej nikdy nic...ST
|
18.10.2016 - 00:22
Emma Wallace: děkuju, Emmo:-)
|


