|
odešel...zůstala sama...snad nebude to na dlouho...
» 06.11.2007 » autorka: Lorraine |
|
*jsem si dovolila malinko zašprýmovat, žertík pro milovníky (a znalce pravidel) mateřského jazyka
» 06.11.2007 » autorka: Slávka |
|
...zatím bez domácího násilí
» 06.11.2007 » autorka: spare |
|
...
» 06.11.2007 » autorka: spare |
|
Zažila jsem přerod osobnosti… už je to dávno… Dnes tělo opět volá SOS (had je pro mně symbol vývoje…)
» 06.11.2007 » autorka: Levandule |
|
Věnováno všem literákům, kteří dodnes vzpomínají... (ale především jí...)
» 06.11.2007 » autorka: Levandule |
|
*
» 05.11.2007 » autorka: Slávka |
|
...
» 05.11.2007 » autorka: spare |
|
... poselství z vesmíru
» 05.11.2007 » autorka: Levandule |
|
dokud zde nebude rubrika – stoka – dávám to pod básně.
» 05.11.2007 » autor: gabkin |
|
.... se nedá vysvětlit
» 05.11.2007 » autor: gabkin |
|
...vrátí se, už teď to ví...
» 04.11.2007 » autorka: Lorraine |
|
...
» 04.11.2007 » autorka: spare |
|
Můžu si za to sama. Proč toužím po něčem, co nikdy nepřijde ?
» 04.11.2007 » autorka: spare |


