|
Na revanš jsem si ukradl něco z komentů u Aťana. Pardon .. zjistil jsem změnu .. z Hospody u Aťana..
» 19.11.2007 » autor: Siorak |
|
Karla Černocha mám rád a děvče chtěl bych mu přát, však ten text mně výzývá za parodová..áání.
» 19.11.2007 » autor: Siorak |
|
možná by se to hodilo spíše do sekce sci-fi, fantasy...proč?...vždyť je to pouze o fantazii...
» 18.11.2007 » autorka: Lorraine |
|
Variace na ohrané téma...
» 18.11.2007 » autorka: spare |
|
18.11. je datum, které nezapomenu.
» 18.11.2007 » autor: Siorak |
|
Tvých rad se ale nezříkám, k Tobě se ráda utíkám.
» 17.11.2007 » autorka: spare |
|
když jsem byl malý, spadl mi do močuvky. on na rozdíl od vás ví, jak vypadaj sračky.
» 17.11.2007 » autor: gabkin |
|
Miluju všechnu dobrou... snad kromě dechovky,popíku 80-tých let a Evy a Vaška:-)
» 16.11.2007 » autorka: spare |
|
Cukr může být solí života
» 16.11.2007 » autorka: Levandule |
|
příliš velké množství
» 16.11.2007 » autorka: Levandule |
|
.... Comment Michalu Kvidovi ... dílko „Zrovna“
» 15.11.2007 » autor: HarryHH |
|
....
» 15.11.2007 » autorka: Jezabel |
|
...
» 15.11.2007 » autorka: spare |


