|
Všem aspíkům II., ale hlavně tomu našemu. Viz Aspergerův syndrom,např.na www.dobromysl.cz
» 29.10.2007 » autorka: spare |
|
...jinak totiž nepiju.
» 29.10.2007 » autorka: spare |
|
Mám ráda slova… i mlčení
» 29.10.2007 » autorka: Levandule |
|
Bez magické modře a přec mi bylo dobře.
» 29.10.2007 » autor: gabkin |
|
Schválně, kdo na to příjde. Naučila mě to jedna paní učitelka. Doufám, že hlavně zaměstnanci ASIČR prokáží při hádání svou kvalifikaci a znalosti anatomie.
» 29.10.2007 » autor: Siorak |
|
...
» 28.10.2007 » autorka: spare |
|
Jehlas, dík za inspiraci.
» 28.10.2007 » autor: Siorak |
|
... ve zkratce ...
» 27.10.2007 » autorka: Slávka |
|
Občas stojí za to skočit do propasti...
» 27.10.2007 » autorka: spare |
|
Někdy se dějou moc zvláštní věci...a vztahy.
» 27.10.2007 » autorka: spare |
|
... po půlnoci ...
» 26.10.2007 » autor: HarryHH |
|
Co na to říct...
» 26.10.2007 » autorka: spare |
|
Stalo se – nestalo...
» 26.10.2007 » autorka: spare |
|
za zavřenými víčky...
» 26.10.2007 » autorka: Levandule |
|
Neblbněte holky, já už se z vás stydim. Každé ráno stejně, nevinnou tvář vidim.
» 26.10.2007 » autor: gabkin |
|
*- ... je to třeba trošku tomu vládci všehomíra dojebat ... ... .... aby si zase nebyl tak náma jistý ...
» 25.10.2007 » autor: HarryHH |


