|
*jemně filosofická :*)
» 12.11.2007 » autorka: Slávka |
|
Představa obyčejného štěstí. Škoda, že je to jen představa.
» 12.11.2007 » autorka: spare |
|
Není současná báseň... ale kdo z rodičů i toto občas neprožívá?
» 12.11.2007 » autorka: Levandule |
|
***
» 12.11.2007 » autorka: isisleo |
|
...
» 12.11.2007 » autor: gabkin |
|
dík – pro tebe
» 12.11.2007 » autor: gabkin |
|
Přeberte si to jak chcete..
» 12.11.2007 » autor: Siorak |
|
podle vyprávění známé-ze skutečnosti
» 11.11.2007 » autorka: s.e.n |
|
*haiku – pro nezasvěcené čtenáře – lyrický útvar s přírodní tematikou, tvořený zvukomalebným trojverším s počty slabik 5–7–5, dělicí pauzou a zařazovacím slovem, nejznámější forma japonské poesie...
» 11.11.2007 » autorka: Slávka |
|
I když první, pro mě je poslední.
» 11.11.2007 » autorka: spare |
|
Napsala jsem ji už dřív, abych si sama něco srovnala v hlavě, po rozhovoru o euthanazii. Smrt i život patří k sobě, a my bychom o nich rádi rozhodovali...doufám, že k tomu nedojde. Pokora je důležitá, a je směšné myslet si, že všemu rozumíme...
» 11.11.2007 » autorka: spare |
|
***
» 11.11.2007 » autor: Siorak |
|
O školním srazu po 25 letech, co byl právě před týdnem, a o mém zúčtování se šikanou.
» 10.11.2007 » autorka: spare |
|
.... a takových je ....
» 09.11.2007 » autor: HarryHH |
|
...
» 09.11.2007 » autor: HarryHH |
|
Nebo z lásky ?
» 09.11.2007 » autorka: spare |
|
jen tak...
» 09.11.2007 » autorka: Levandule |


