|
...omlouvám se pokud to moje tápání někoho pohorší, ale já to tak cítím
» 25.10.2007 » autorka: Jezabel |
|
...možná to tak není...proč mě to však bolí...
» 25.10.2007 » autorka: Jezabel |
|
... ženy ... (nesnáším je)
» 25.10.2007 » autorka: Levandule |
|
*- ... no a tak ... aspoň lomcujme řetězy, aby bylo vidět že s tím nikdy nebudeme souhlasit ..-.
» 24.10.2007 » autor: HarryHH |
|
... a účinná lítost, .... jsou prý cestou k spasení ... / i když pozemská blaženost ... je možná i bez nich ...
» 24.10.2007 » autor: HarryHH |
|
Dřívější věc, ale aspoň tam nejsou slzy...:)
» 24.10.2007 » autorka: spare |
|
...
» 23.10.2007 » autor: HarryHH |
|
na klíč rozumu
» 23.10.2007 » autorka: Jezabel |
|
...věnovaná
» 23.10.2007 » autorka: Jezabel |
|
Co vidíš...
» 23.10.2007 » autorka: Lorraine |
|
Hledám opravnu srdcí...
» 23.10.2007 » autorka: spare |
|
***
» 23.10.2007 » autorka: isisleo |
|
nabádáte mi k rozumu – to bych ho musel mít. Promiňte.
» 23.10.2007 » autor: gabkin |


