Líbilo se

komentáře
1 05.11.2021 - 20:00
raďo:
Gándhí: tak nejak jsem čekal ve svých mlhách že zrovna tento verš někdo okomentuje nesklamal si :)
1 05.11.2021 - 17:30
Gándhí:
je-li snad Bůh skoupý na slova
napoví elixír z Božkova
1 05.11.2021 - 05:51
Besinka:
raďo:
Děkuji za souznění .Krásné ráno.
1 05.11.2021 - 02:09
raďo:
moc pěkná to rozpoložení znám na jednu stranu je to trochu trýznivé nadruhou bez toho nejde žít...
1 03.11.2021 - 21:03
Gándhí:
to by bylo, aby nepřišel, po tak srdečném pozvání
1 02.11.2021 - 22:14
René Vulkán:
bydlel jsem nad bublinou
teď bydlím po ní

praskla
1 31.10.2021 - 18:43
Dota Slunská:
Hezky odlehčená. To ty umíš bravurně.
Nevím, jakou fantazii má bůh, ale ty budeš mít velkou. A láska není to, co cítíme, ale to, co děláme. S jasnou myslí/srdcem a touhou neublížit.
1 31.10.2021 - 16:04
M.A.Rek:
Smutnomilé... Až chci udělat ťuk, ťuk, ťuk...
1 29.10.2021 - 11:07
j.m.:
Víc slunce dovol svému srdci.Potřebuje ho.
1 28.10.2021 - 15:25
1 28.10.2021 - 12:53
M.A.Rek:
Když tě objímám
hřeji tě i tam
při hrách před usnutím

s tebou usínám
sen ti promítám
pod víčka snu mávnutím
1 28.10.2021 - 01:20
raďo:
blue: ano je to velmi zajímavý proces do kterého jsme uvrženi
moc hezky si to popsal když se přiblížíme jeden k druhému už v tom máme jasno, je to nekonečná cesta kde člověk podléhá proměnám obzory se otvírají pak zase zavírají, mění se chápání a život pomalu nabývá nového významu, pobytem tady musí být zušlechtěno a transformováno do vyšší kvality
1 27.10.2021 - 17:16
West:
blue: Zdravíčko, mnohokrát moc děkuji. Jsem rád, že se líbí.

LUKÁŠ WEST ŠPRTA
1 25.10.2021 - 21:31
M.A.Rek:
Dědkové, když byli malí, na hrdiny si hráli
z knih, ať byl to Vinnetou či Čuk a Gek,
Dnes, po letech, když skotačí, si hrají,
jde to ztuha, jak indiáni rudnou,
a pak jen šuk – a hek.
1 25.10.2021 - 21:19
M.A.Rek:
Při při se sebou, vzepři se sobě. Ty to dáš.
1 25.10.2021 - 19:02
René Vulkán:
divoženka1:
něco o Ivanovi Blatném:

https://www.youtube.com/watch?v=ItxVYJx0M9s
1 23.10.2021 - 21:02
raďo:
dobrá nápověda dobrá báseň...
2 23.10.2021 - 12:49
Dota Slunská:
Zní opravdu, jako kdyby ji někdo vyťukával.
2 22.10.2021 - 19:30
gabkin:
Hedvábný papír byl nejlepší. Ale při lepení bylo obtížné nepřilepit i ty noviny ze stolu.
Kouzelné zavzpomínání.
A myslím, že ty dědové, co učili ty draky, vyřezání píšťalky, pletení pomlázky odejdou s námi a vzpomínkami.
1 21.10.2021 - 22:00
Besinka:
Dota Slunská:
Jsme na tom stejně. Také jsem je litovala.
1 ... 98|99|100|101|102|103|104|105|106 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku