Líbilo se

komentáře
1 19.11.2021 - 15:33
Květka Š.:
Včerejší večer a taky noc
nechceš toho nějak moc?
Ptala se jednoho anděla
kterého za oknem viděla.

Ten anděl tajemný,krásný
v očích měl pohled jasný
oknem ji podává květ
a pak ji začne vyprávět.
1 19.11.2021 - 14:49
Dota Slunská:
Věřím. Aj čaj to umí. :)
1 18.11.2021 - 22:05
Dota Slunská:
Krátké formou, plné obsahem.
1 17.11.2021 - 15:53
Alexandr Rakita:
Svěží, nápadité a čisté!
1 17.11.2021 - 08:50
Dota Slunská:
Jednou se stalo huse, že jela na bílým koni.
(Někdy si to musím zopakovat:))
1 16.11.2021 - 22:14
Kaj:
Dota Slunská: Milá Doto. Karla Kryla mám rád. Jan Sokol o něm mluvil jako o básníkovi. Jeho píseň s V V Goghem však neznám. Těší mě, že Ty ano a zároveň, že se Ti mé verše líbí. Příjemný večer

PS: Beru zpět. Už si vybavuji tu píseň
1 16.11.2021 - 17:58
Lilith:
Kdyby šlo jen vo roušku,
ale když to vypukne... brrr
plíce zcvrknou se či bouchnout chtějí
a kašel dusí k počurání
nikdy více!!! hajzl covidový
vím svý
potem horečky proplout postelí...
1 16.11.2021 - 17:01
Dota Slunská:
Píšeš, jako bys vkládala kamínky do hypertufy. :)
1 16.11.2021 - 16:56
Dota Slunská:
„Gogh leží v bodláčí, smrt bývá nehezká...", jak říká Karel Kryl. On to vůbec neměl Vinďa lehký. Kdyby tak věděl, jak ty jeho díla dokážou dnes s lidma mávat. :)
Hezky jsi to napsal.
1 15.11.2021 - 14:04
Květka Š.:
pěkný...:-)
1 15.11.2021 - 10:22
René Vulkán:
Dlouhé stíny kladou mi pod nohy topoly
Jsem tichá mezi stromy.
a pak si hraji mezi domy
že mě nic nebolí.
1 14.11.2021 - 21:17
divoženka1:
Jsem vděčná ,že jste šli
část cesty tady se mnou
potom jste náhle zrychlili
stopy v mém srdci nechaly

budu je opatrovat mež se znovu uvidime
1 14.11.2021 - 17:13
divoženka1:
Libi :-)
1 14.11.2021 - 16:24
Dota Slunská:
Taky si ho dobře pamatuju. To padnoucí kožený pouzdro a všechny ty cvakavý zvuky a vůbec… Krásná vzpomínka a krásná básnička.
1 14.11.2021 - 07:24
divoženka1:
jako pisnička od Zagorky:-)
1 11.11.2021 - 18:49
M.A.Rek:
Libuji si mlčky
v objetí kočky
však ne té dvounohé
ani té čtyřnohé
jen té s provázky
co nemá podvazky
jiné zahřát nechtějí
ani nepřipouštějí
1 09.11.2021 - 23:05
blue:
milá básnička..
1 09.11.2021 - 15:29
Květka Š.:
Stačí jen jeden krok tam
dva kroky zpátky
hned uvidíš zlatou bránu
tu bránu do pohádky.
~~
1 08.11.2021 - 19:16
M.A.Rek:
Přijel nějaký Martin
na šestistech padesáti koních
bílého Lamborghini...
1 06.11.2021 - 01:34
Kozoroh1:
Gándhí: Jak píšu, jsem jenom hravej amatér, nemám tak obchodního ducha, abych prodával plody mús...Stejně jako to ve svém monologu odmítá Cyrano. Což je můj nick na saspi, ale to teď není dostupné, překopávajího, aby bylo zabezpečené a nejspíš i změní hosting...Ona he fy Webglobe postupně skupuje...Savanu.cz už taky má...
1 ... 97|98|99|100|101|102|103|104|105 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku