Líbilo se
1
19.11.2021 - 15:33Květka Š.:
Včerejší večer a taky noc nechceš toho nějak moc? Ptala se jednoho anděla kterého za oknem viděla. Ten anděl tajemný,krásný v očích měl pohled jasný oknem ji podává květ a pak ji začne vyprávět. |
1
19.11.2021 - 14:49Dota Slunská:
Věřím. Aj čaj to umí. :) |
1
18.11.2021 - 22:05Dota Slunská:
Krátké formou, plné obsahem. |
1
17.11.2021 - 15:53Alexandr Rakita:
Svěží, nápadité a čisté! |
1
17.11.2021 - 08:50 |
1
16.11.2021 - 22:14Kaj:
Dota Slunská: Milá Doto. Karla Kryla mám rád. Jan Sokol o něm mluvil jako o básníkovi. Jeho píseň s V V Goghem však neznám. Těší mě, že Ty ano a zároveň, že se Ti mé verše líbí. Příjemný večer PS: Beru zpět. Už si vybavuji tu píseň |
1
16.11.2021 - 17:58Lilith:
Kdyby šlo jen vo roušku, ale když to vypukne... brrr plíce zcvrknou se či bouchnout chtějí a kašel dusí k počurání nikdy více!!! hajzl covidový vím svý potem horečky proplout postelí... |
1
16.11.2021 - 17:01Dota Slunská:
Píšeš, jako bys vkládala kamínky do hypertufy. :) |
1
16.11.2021 - 16:56Dota Slunská:
„Gogh leží v bodláčí, smrt bývá nehezká...", jak říká Karel Kryl. On to vůbec neměl Vinďa lehký. Kdyby tak věděl, jak ty jeho díla dokážou dnes s lidma mávat. :) Hezky jsi to napsal. |
1
15.11.2021 - 14:04Květka Š.:
pěkný...:-) |
1
15.11.2021 - 10:22René Vulkán:
Dlouhé stíny kladou mi pod nohy topoly Jsem tichá mezi stromy. a pak si hraji mezi domy že mě nic nebolí. |
1
14.11.2021 - 21:17divoženka1:
Jsem vděčná ,že jste šli část cesty tady se mnou potom jste náhle zrychlili stopy v mém srdci nechaly budu je opatrovat mež se znovu uvidime |
1
14.11.2021 - 17:13divoženka1:
Libi :-) |
1
14.11.2021 - 16:24Dota Slunská:
Taky si ho dobře pamatuju. To padnoucí kožený pouzdro a všechny ty cvakavý zvuky a vůbec… Krásná vzpomínka a krásná básnička. |
1
14.11.2021 - 07:24divoženka1:
jako pisnička od Zagorky:-) |
1
11.11.2021 - 18:49M.A.Rek:
Libuji si mlčky v objetí kočky však ne té dvounohé ani té čtyřnohé jen té s provázky co nemá podvazky jiné zahřát nechtějí ani nepřipouštějí |
1
09.11.2021 - 23:05blue:
milá básnička.. |
1
09.11.2021 - 15:29Květka Š.:
Stačí jen jeden krok tam dva kroky zpátky hned uvidíš zlatou bránu tu bránu do pohádky. ~~ |
1
08.11.2021 - 19:16 |
1
06.11.2021 - 01:34Kozoroh1:
Gándhí: Jak píšu, jsem jenom hravej amatér, nemám tak obchodního ducha, abych prodával plody mús...Stejně jako to ve svém monologu odmítá Cyrano. Což je můj nick na saspi, ale to teď není dostupné, překopávajího, aby bylo zabezpečené a nejspíš i změní hosting...Ona he fy Webglobe postupně skupuje...Savanu.cz už taky má... |



19.11.2021 - 15:33