Líbilo se
1
22.04.2026 - 13:42Besinka:
valerie: děkuji mockrát |
1
22.04.2026 - 13:40Besinka:
valerie: ano měl,dojala jsem ho |
1
22.04.2026 - 10:23valerie:
Láska zůstane...krásné |
1
22.04.2026 - 09:57valerie:
Bude z ní mít radost, je tam jeho život |
1
22.04.2026 - 09:40Besinka:
Lilith: děkuji. |
1
22.04.2026 - 09:18Lilith:
Pěkný. |
2 21.04.2026 - 12:24Měsíc od René Vulkán
M.A.Rek:
Zamyšlózní a inspirózní... Ve vykřičené čtvrti každý s každou, ba, i s tou, každá s každým, ba, i mačetou, vztahy půlí, ba, i čtvrtí, ba, i na osminy porcujou. Měsíc, s tváří bílou, bledne nad tou bídou, měsíc ani neuplyne, ztrácí se, v temnu hyne… |
1
20.04.2026 - 21:11Besinka:
René Vulkán: děkuji mockrát |
1
20.04.2026 - 20:59 |
2
19.04.2026 - 14:48M.A.Rek:
Libil ses mi, jak jsi spěchal, však u cesty jsi mne zanechal, nelíbí se ti barva má zelená, přec pohladím ti tvá kolena. To až od něj půjdeš opojen od toho zrzavýho, spokojen, nohy se ti zapletou, budeš šílet, až se se mnou budeš válet. Potom poznáš, co je láska, když kopřiva tě polaská. |
1
15.04.2026 - 04:40Špáďa:
René Vulkán: Ty ji nehulíš, ty ji zabavuješ a vracíš až na konci školního roku, děti si na Tebe stěžovaly na Ministerstvu zevlování u náměstka Lelka. |
1
13.04.2026 - 13:17TetaKazi:
To není poezie, to je brutální mučení!! :-)) ST |
1
07.04.2026 - 14:24 |
1
02.04.2026 - 10:42M.A.Rek:
Všechny ženy z Trnavy všechny už moc dobře ví že Psavci se nezavděčí že je pro ně menší nebezpečí přihlásit se do CZ Navy |
1
20.03.2026 - 18:32 |
2
20.03.2026 - 18:29M.A.Rek:
Na hnátotoči se točí Pocem a Běž Pravda a Lež Dobro a Zlo Všednost a Kouzlo Včera a Nikdy Sliby a Pindy Krása a Sen s Půlnocí Půlden Já s Tebou Ticho s Hudbou Choroba se Zdravím Všavěd a Prdvím Umění s Ničím Blbnu s Učím Vesmír s Nicotou Bůh s Nehmotou Rub a Líc Vše a Nic Na hnátotoči se vše točí Na hnátotoči vše strachem močí Na hnátotoči je vše poasráno Na hnátotoči vše dokonáno Na hnátotoči ostré skřípění už se netočí nic se nemění Vše je při starém se svetrem posraném |
1
20.03.2026 - 17:43Lilith:
M.A.Rek: Nějak mne to sem navrátilo... ;-) Včera mě posral pták na celej rukáv svetru... tak dnes koupila za stovku los... a co myslíš? Ni prd! ;-)) |
1
20.03.2026 - 13:34 |
1
19.03.2026 - 13:35 |
1
18.03.2026 - 23:03valerie:
I básník si musí občas odpočinout čas svůj bez múzy nechat plynout... až zaťukají na dveře slůvka básně pero na papír zapíše ji zase krásně |



22.04.2026 - 13:42