Líbilo se

komentáře
1 22.04.2026 - 13:42
Besinka:
valerie: děkuji mockrát
1 22.04.2026 - 13:40
Besinka:
valerie: ano měl,dojala jsem ho
1 22.04.2026 - 10:23
valerie:
Láska zůstane...krásné
1 22.04.2026 - 09:57
valerie:
Bude z ní mít radost, je tam jeho život
1 22.04.2026 - 09:40
Besinka:
Lilith: děkuji.
1 22.04.2026 - 09:18
Lilith:
Pěkný.
2 21.04.2026 - 12:24
M.A.Rek:
Zamyšlózní a inspirózní...

Ve vykřičené čtvrti
každý s každou,
ba, i s tou,
každá s každým,
ba, i mačetou,
vztahy půlí,
ba, i čtvrtí,
ba, i na osminy
porcujou.

Měsíc,
s tváří bílou,
bledne
nad tou bídou,
měsíc
ani neuplyne,
ztrácí se,
v temnu hyne…
1 20.04.2026 - 21:11
Besinka:
René Vulkán: děkuji mockrát
1 20.04.2026 - 20:59
René Vulkán:
je
to
tak
2 19.04.2026 - 14:48
M.A.Rek:
Libil ses mi, jak jsi spěchal,
však u cesty jsi mne zanechal,
nelíbí se ti barva má zelená,
přec pohladím ti tvá kolena.

To až od něj půjdeš opojen
od toho zrzavýho, spokojen,
nohy se ti zapletou, budeš šílet,
až se se mnou budeš válet.

Potom poznáš, co je láska,
když kopřiva tě polaská.
1 15.04.2026 - 04:40
Špáďa:
René Vulkán:
Ty ji nehulíš, ty ji zabavuješ a vracíš až na konci školního roku, děti si na Tebe stěžovaly na Ministerstvu zevlování u náměstka Lelka.
1 13.04.2026 - 13:17
TetaKazi:
To není poezie, to je brutální mučení!! :-)) ST
1 07.04.2026 - 14:24
René Vulkán:
katpok:

díky, to se tu málo vidí, že si někdo dá práci komentovat a dokonce básničkově
1 02.04.2026 - 10:42
M.A.Rek:
Všechny ženy z Trnavy
všechny už moc dobře ví
že Psavci se nezavděčí
že je pro ně menší nebezpečí
přihlásit se do CZ Navy
1 20.03.2026 - 18:32
Lilith:
M.A.Rek: Téééda, to je nářez přímo k posrání i k pochechtu... ;-))
Díkyyyyyyyy!
2 20.03.2026 - 18:29
M.A.Rek:
Na hnátotoči
se točí
Pocem a Běž
Pravda a Lež
Dobro a Zlo
Všednost a Kouzlo
Včera a Nikdy
Sliby a Pindy
Krása a Sen
s Půlnocí Půlden
Já s Tebou
Ticho s Hudbou
Choroba se Zdravím
Všavěd a Prdvím
Umění s Ničím
Blbnu s Učím
Vesmír s Nicotou
Bůh s Nehmotou
Rub a Líc
Vše a Nic

Na hnátotoči
se vše točí
Na hnátotoči
vše strachem močí
Na hnátotoči
je vše poasráno
Na hnátotoči
vše dokonáno

Na hnátotoči
ostré skřípění
už se netočí
nic se nemění

Vše je při starém
se svetrem posraném
1 20.03.2026 - 17:43
Lilith:
M.A.Rek: Nějak mne to sem navrátilo... ;-)
Včera mě posral pták na celej rukáv svetru... tak dnes koupila za stovku los... a co myslíš? Ni prd! ;-))
1 20.03.2026 - 13:34
valerie:
:-)Věř že Hela
by jistě chtěla...
1 19.03.2026 - 13:35
M.A.Rek:
Když péro odpočívá
přichází čas básní
o té, té, té, té, té a té
o kterých se krásně sní...
1 18.03.2026 - 23:03
valerie:
I básník si musí občas odpočinout
čas svůj bez múzy nechat plynout...
až zaťukají na dveře slůvka básně
pero na papír zapíše ji zase krásně
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku