Líbilo se
1
25.12.2025 - 18:49M.A.Rek:
Santo, jen zůstaň, bude vás víc, nebudete se s Ježíškem bát nic, sic zachvátčik dědek Mráz je schopen v noci přijet zas. Santo, ty jsi též schopen všeho, už vidím jak třeseš rukou jeho, jak líbáš se s dědkem Mrázem, a z ráje peklo opět bude rázem... |
1 23.12.2025 - 06:15Šípek od divoženka1
divoženka1:
Špáďa: mám krásnou fotku kde jsou šipky v mrazivém obalu ale neumím ji sem dát a sušené šipky nesmíš vařit musíš je pomalu louhovat je na to taková speciální konvička pod kterou zapálíš svíčky Ježíšek jí má pro mě již nachystanou |
1
21.12.2025 - 00:20Besinka:
Radost: děkuji |
1
20.12.2025 - 22:17Besinka:
Radost: Děkuji za podporu a zdravím. |
1
20.12.2025 - 22:16Besinka:
Radost: Děkuji za podporu starší poezie. |
1
20.12.2025 - 22:08Besinka:
Radost: děkuji za podporu. |
1
20.12.2025 - 22:06Besinka:
Radost: Ano, přesně. |
1
20.12.2025 - 22:05Besinka:
Radost: Děkuji za podporu. |
1
20.12.2025 - 22:04Besinka:
Radost: moc děkuji |
1
14.12.2025 - 08:05Besinka:
Zeanddrich E.: Děkuji za podporu a mávám z Porican |
1
14.12.2025 - 08:04Besinka:
Zeanddrich E.: Jsem pro |
1
09.12.2025 - 19:28mivo:
Jako vždy krásné :) |
1
09.12.2025 - 19:06René Vulkán:
Podnikatel z Řečkovic přidával si čím dál víc jelit a jitrnic krmil jimi párek tasemnic ten žrout z Řečkovic |
1
05.12.2025 - 12:16Besinka:
divoženka1: děkuji mockrát, milá kamarádko |
1
05.12.2025 - 11:52divoženka1:
Já tě zdravím z Olomouce s přáním pevného zdraví ať tě Jitko život baví |
1
03.12.2025 - 12:50Besinka:
Zeanddrich E.: Děkuji mockrát |
1
30.11.2025 - 11:13Kajuta:
Umřely touhy koráb dlí v přístavu kdo napne plachty? Našel jsem si čirou náhodou takové smutnější haiku.. ale je.. vzdušné, jako Tvá nadýchaná sukně. Je to krásně napsané a je tam spousta pocitových nuancí a odstínů, taky z ní cítím záchvěv smutku a zároveň touhu.. vystoupat svobodně a nespoutaně až ke hvězdám? |
1
29.11.2025 - 07:40M.A.Rek:
Na flétnu Lucka hraje hudba unáší jí do ráje zmožená hrou teď spící ruměnec hoří jí na líci s flétnou milého vždy taje |
1
26.11.2025 - 23:12Besinka:
Radost: děkuji |
1
26.11.2025 - 18:19Besinka:
Radost: děkuji mockrát |



25.12.2025 - 18:49