Nesmělí básníci

» autor: René Vulkán
Doma pilně píší
v bezpečné skrýši
svou životní túru
jak mistrnou partituru

Svěže střihnou každou repliku
do temnoty šuplíku
Tipů: 18
» 25.05.26
» komentářů: 5
» čteno: 93(10)
» posláno: 0


» 25.05.2026 - 15:54
2
V šuplíku je básním blaze,
odpočívají zde ve své kráse,
jako dívky nahé, kde jí nikdo neuvidí,
protože se, jak ten básnít, trochu stydí,
u některých je to škoda převeliká,
a u jiných je škoda, když se svlíká.

Jak je rozeznat, když nevidíme na ně,
když v šuplíku se líně válí na dně?
Je jen jedna možnost – odhalit se jen,
tak, holky jedna báseň, z šuplíku ven!
» 26.05.2026 - 19:32
M.A.Rek:

ty brďo
to je komentář
jak Brno
» 28.05.2026 - 03:03
M.A.Rek:
Napsal jste to, M.A.Rku, tak trochu i za mě. Můj šuplík je spíše ale jako mezisklad vyhořelého paliva.
» 28.05.2026 - 11:20
Špáďa:

já, jako exhibicionista
žádný šuplík nemám :-)
» 04.06.2026 - 14:36
Ano...šuplíky bezedné a beznocé.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Předchozí: Tropická noc | Následující: lásku
online
1 skrytých [1]
nováčci
Veru2908
narozeniny
matousekKkrejca [13], Timy1123 [8], poet [3]


© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku