Nesmělí básníci» autor: René Vulkán |
Doma pilně píší
v bezpečné skrýši
svou životní túru
jak mistrnou partituru
Svěže střihnou každou repliku
do temnoty šuplíku
v bezpečné skrýši
svou životní túru
jak mistrnou partituru
Svěže střihnou každou repliku
do temnoty šuplíku
Tipů: 18
» 25.05.26
» komentářů: 5
» čteno: 93(10)
» posláno: 0
» nahlásit
» 25.05.2026 - 15:54
2 

V šuplíku je básním blaze,
odpočívají zde ve své kráse,
jako dívky nahé, kde jí nikdo neuvidí,
protože se, jak ten básnít, trochu stydí,
u některých je to škoda převeliká,
a u jiných je škoda, když se svlíká.
Jak je rozeznat, když nevidíme na ně,
když v šuplíku se líně válí na dně?
Je jen jedna možnost – odhalit se jen,
tak, holky jedna báseň, z šuplíku ven!
odpočívají zde ve své kráse,
jako dívky nahé, kde jí nikdo neuvidí,
protože se, jak ten básnít, trochu stydí,
u některých je to škoda převeliká,
a u jiných je škoda, když se svlíká.
Jak je rozeznat, když nevidíme na ně,
když v šuplíku se líně válí na dně?
Je jen jedna možnost – odhalit se jen,
tak, holky jedna báseň, z šuplíku ven!
» 28.05.2026 - 03:03

M.A.Rek:
Napsal jste to, M.A.Rku, tak trochu i za mě. Můj šuplík je spíše ale jako mezisklad vyhořelého paliva.
Napsal jste to, M.A.Rku, tak trochu i za mě. Můj šuplík je spíše ale jako mezisklad vyhořelého paliva.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Předchozí: Tropická noc | Následující: lásku


