Líbilo se

komentáře
1 16.02.2026 - 21:25
Besinka:
Radost: děkuji mockrát.
1 16.02.2026 - 21:24
Besinka:
René Vulkán: děkuji za podporu
1 16.02.2026 - 21:09
René Vulkán:
Slušná dějová linka,
poeticko - melancholicky načrtnutá
a silný,
nápaditý
závěr
1 12.02.2026 - 21:29
Besinka:
Radost: děkuji za podporu
1 11.02.2026 - 20:27
Besinka:
Radost: děkuji.
1 11.02.2026 - 20:26
Besinka:
Radost: děkuji.
1 11.02.2026 - 20:26
Besinka:
Radost: děkuji.
1 11.02.2026 - 20:25
Besinka:
Radost: děkuji.
1 11.02.2026 - 20:24
Besinka:
Radost: děkuji.
1 11.02.2026 - 20:24
Besinka:
Radost: děkuji.
1 11.02.2026 - 20:23
Besinka:
Radost: děkuji.
1 11.02.2026 - 20:23
Besinka:
Radost: děkuji.
1 11.02.2026 - 20:22
Besinka:
Radost: Děkuji.
1 11.02.2026 - 20:21
Besinka:
Radost: Děkuji.
1 11.02.2026 - 20:20
Besinka:
Radost: Děkuji.
1 11.02.2026 - 20:19
Besinka:
Radost: děkuji.
1 11.02.2026 - 20:19
Besinka:
Radost: Děkuji za podporu.
1 11.02.2026 - 19:24
M.A.Rek:
Sousto veršů rád nabídnul bych ti
plné poezie, po kterém každá dychtí,
ale nevládnu příliš vařečkou ani perem,
proto taky nestanu se nikdy premiérem,
i když mám též dost blbý kecy,
zvláště po osmi či devíti deci.

Přec sousto veršů zkusím,
omluvte mě, prosím:

Jelítko, kremrole, pučový řez, bůček,
to bude sračka Made in Czech...
2 11.02.2026 - 19:05
M.A.Rek:
René Vulkán: Díky za spočítání.

Počítejme spolu, páni,
kolik bude ještě stání,

však v našem věku tuhnutí
dámy už jen k pláči přinutí...
2 10.02.2026 - 10:43
René Vulkán:
počítám počítání
kolik bude ještě tání

a jestli taky tuhnutí
a jestli umřem obutí
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku