Líbilo se
1
16.02.2026 - 21:25Besinka:
Radost: děkuji mockrát. |
1
16.02.2026 - 21:24Besinka:
René Vulkán: děkuji za podporu |
1
16.02.2026 - 21:09 |
1
12.02.2026 - 21:29Besinka:
Radost: děkuji za podporu |
1
11.02.2026 - 20:27Besinka:
Radost: děkuji. |
1
11.02.2026 - 20:26Besinka:
Radost: děkuji. |
1
11.02.2026 - 20:26Besinka:
Radost: děkuji. |
1
11.02.2026 - 20:25Besinka:
Radost: děkuji. |
1
11.02.2026 - 20:24Besinka:
Radost: děkuji. |
1
11.02.2026 - 20:24Besinka:
Radost: děkuji. |
1
11.02.2026 - 20:23Besinka:
Radost: děkuji. |
1
11.02.2026 - 20:23Besinka:
Radost: děkuji. |
1
11.02.2026 - 20:22Besinka:
Radost: Děkuji. |
1
11.02.2026 - 20:21Besinka:
Radost: Děkuji. |
1
11.02.2026 - 20:20Besinka:
Radost: Děkuji. |
1
11.02.2026 - 20:19Besinka:
Radost: děkuji. |
1
11.02.2026 - 20:19Besinka:
Radost: Děkuji za podporu. |
1
11.02.2026 - 19:24M.A.Rek:
Sousto veršů rád nabídnul bych ti plné poezie, po kterém každá dychtí, ale nevládnu příliš vařečkou ani perem, proto taky nestanu se nikdy premiérem, i když mám též dost blbý kecy, zvláště po osmi či devíti deci. Přec sousto veršů zkusím, omluvte mě, prosím: Jelítko, kremrole, pučový řez, bůček, to bude sračka Made in Czech... |
2
11.02.2026 - 19:05M.A.Rek:
René Vulkán: Díky za spočítání. Počítejme spolu, páni, kolik bude ještě stání, však v našem věku tuhnutí dámy už jen k pláči přinutí... |
2
10.02.2026 - 10:43 |



16.02.2026 - 21:25