Líbilo se
1
09.02.2026 - 12:22 |
1
08.02.2026 - 20:34Besinka:
Radost: Ano, přesný komentář. |
1
08.02.2026 - 20:33Besinka:
Radost: Děkuji za podporu. |
1
08.02.2026 - 20:32Besinka:
Radost: Děkuji za čtení a mám radost, že jsi tady. |
1
08.02.2026 - 20:30Besinka:
Radost: Děkuji mockrát. |
1
08.02.2026 - 20:29Besinka:
Radost: Koně mám ráda. |
1
08.02.2026 - 20:28Besinka:
Radost: Děkuji za podporu. |
1
02.02.2026 - 19:15M.A.Rek:
raďo: Děkuju, ale jogíni to snad nepotento. Choď taky s ženskýma cvičit, je na co se dívat. Tedy, pokud tam není zrcadlo, to nemusím... |
1
31.01.2026 - 20:34René Vulkán:
proč se to jmenuje 1493? |
1
31.01.2026 - 20:33 |
1
27.01.2026 - 18:05Besinka:
Radost: děkuji mockrát |
1
27.01.2026 - 18:04Besinka:
Radost: moc děkuji. |
1
27.01.2026 - 18:03Besinka:
Radost: děkuji mockrát za podporu. |
1
27.01.2026 - 18:02Besinka:
Radost: děkuji za podporu a milé čtení. |
1
27.01.2026 - 18:01Besinka:
Radost: děkuji za podporu. |
1
27.01.2026 - 18:00Besinka:
Radost: Děkuji za podporu. |
1
27.01.2026 - 17:59Besinka:
Radost: Děkuji za podporu. |
1
27.01.2026 - 17:58Besinka:
Radost: děkuji mockrát. |
1
27.01.2026 - 17:57Besinka:
Radost: děkuji mockrát. |
1
27.01.2026 - 17:56Besinka:
Radost: děkuji mockrát |



09.02.2026 - 12:22