Líbilo se

komentáře
1 14.02.2012 - 19:35
Siorak:
Cestou do lůna
dotkl jsem se Slunce
1 14.02.2012 - 18:12
Siorak:
Možná je v každém z nás ten mim ...
1 14.02.2012 - 17:59
Kars:
Pusťe tu lištičku, nezavírejte ji v klece,
dejte ji básničku, uklidní se přece,
dejte jí sluchátka, pusťte písničku
to uklidní schvácenou lištičku
ST
2 14.02.2012 - 16:06
Elisha:
nechtěné početí
podruhé potřetí
co počneš jenom jako kdyby
to není početí jen plané sliby ST
1 14.02.2012 - 14:38
labuť:
Nechtěně i chtěně
co na tom sejde
hlavně když dobro
nakonec vždy vzejde

:-)
1 14.02.2012 - 13:18
Lota:
...
je krásná jako rudý květ
hned jsem uviděla Mbonitu :-)))
jéé, jak já bych chtěla umět tancovat flamengo
1 14.02.2012 - 11:10
Liška76:
hihihihi nezahalím:))ST
1 14.02.2012 - 10:18
drsnosrstej kokršpaněl:
:)
... když se dva/ě perou, má se třetí smát a neplést se jim do toho
1 13.02.2012 - 23:50
Psavec:
Klauni jsou v cirkusu a šaškové v politice. ST.
1 13.02.2012 - 21:36
Ludvík Brejer:
Naštěstí ještě mnoho zbylo,
byť rozkradla se větší část.
Přijď pro banány za gorilou,
vždyť zatím pořád je co krást :)
1 13.02.2012 - 19:54
Bíša:
Klaun rád chodí v dešti; nejsou vidět jeho slzy...
2 13.02.2012 - 19:13
Kapka:
Já mám doma bišonku
máš též pro ni kolonku?
Je to holka milá, černé oči, bílá
heboučká a něžná, moje malá kněžna.
Měli jsme i rotvajlerku
musím pochválit tu holku
nejchytřejší ze psů všech
už ji kryje tráva, mech... ach jo
1 13.02.2012 - 19:04
jc senior:
Špalindromy bez pohromy!!
1 13.02.2012 - 12:42
j.m.:
Není to odvaha ,ale nevědomost.
1 13.02.2012 - 11:00
Kars:
Pozor, karty jsou označené
po šesté rozdané, opatrně
ST
1 13.02.2012 - 10:53
zvířenka:
Řiditel Ti život řídí
něžně zbičuje Tě švihák
strašit můžeš lekárníka
s pokrytcem se na střechu vydat..

Poklona až k Zemi, pane Zeman..:-))
1 13.02.2012 - 10:40
mutil:
kamna nejsou zdroj tepla jediný
zahřát mohou i v loži peřiny
žvláště když neleží tam člověk sám
a v duchně oddává se lásky hrám

ST
1 13.02.2012 - 10:18
Mbonita:
často si oblíkám červený klaunský nos pro radost..sobě i všem
1 12.02.2012 - 23:29
Špáďa:
Verše Psavce dál jak draci
vyrývaj se do modra,
že by mistr hledal práci (?)...,
bych se na to vybod... a

chytal ryby, sbíral houby,
plenil vlastní zahrádku,
radost s volným časem skloubil,
než poběží pozpátku...
1 12.02.2012 - 22:02
Toulavá:
churry:
pustím se do tance s vlky,
budu lidi na kusy rvát
až jejich krev okusí zem...
někdy jsem krvelačná šelma
někdy jsem.....
/a budu křičet a divoce se smát
1 ... 652|653|654|655|656|657|658|659|660 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku