Líbilo se
1
14.02.2012 - 19:35 |
1
14.02.2012 - 18:12Siorak:
Možná je v každém z nás ten mim ... |
1
14.02.2012 - 17:59Kars:
Pusťe tu lištičku, nezavírejte ji v klece, dejte ji básničku, uklidní se přece, dejte jí sluchátka, pusťte písničku to uklidní schvácenou lištičku ST |
2
14.02.2012 - 16:06 |
1
14.02.2012 - 14:38 |
1
14.02.2012 - 13:18Lota:
... je krásná jako rudý květ hned jsem uviděla Mbonitu :-))) jéé, jak já bych chtěla umět tancovat flamengo |
1
14.02.2012 - 11:10Liška76:
hihihihi nezahalím:))ST |
1
14.02.2012 - 10:18 |
1
13.02.2012 - 23:50Psavec:
Klauni jsou v cirkusu a šaškové v politice. ST. |
1
13.02.2012 - 21:36Ludvík Brejer:
Naštěstí ještě mnoho zbylo, byť rozkradla se větší část. Přijď pro banány za gorilou, vždyť zatím pořád je co krást :) |
1
13.02.2012 - 19:54Bíša:
Klaun rád chodí v dešti; nejsou vidět jeho slzy... |
2 13.02.2012 - 19:13Zvěrstvo I od Ringo
Kapka:
Já mám doma bišonku máš též pro ni kolonku? Je to holka milá, černé oči, bílá heboučká a něžná, moje malá kněžna. Měli jsme i rotvajlerku musím pochválit tu holku nejchytřejší ze psů všech už ji kryje tráva, mech... ach jo |
1
13.02.2012 - 19:04jc senior:
Špalindromy bez pohromy!! |
1
13.02.2012 - 12:42j.m.:
Není to odvaha ,ale nevědomost. |
1
13.02.2012 - 11:00 |
1
13.02.2012 - 10:53zvířenka:
Řiditel Ti život řídí něžně zbičuje Tě švihák strašit můžeš lekárníka s pokrytcem se na střechu vydat.. Poklona až k Zemi, pane Zeman..:-)) |
1
13.02.2012 - 10:40mutil:
kamna nejsou zdroj tepla jediný zahřát mohou i v loži peřiny žvláště když neleží tam člověk sám a v duchně oddává se lásky hrám ST |
1
13.02.2012 - 10:18Mbonita:
často si oblíkám červený klaunský nos pro radost..sobě i všem |
1 12.02.2012 - 23:29Mám ho rád od Psavec
Špáďa:
Verše Psavce dál jak draci vyrývaj se do modra, že by mistr hledal práci (?)..., bych se na to vybod... a chytal ryby, sbíral houby, plenil vlastní zahrádku, radost s volným časem skloubil, než poběží pozpátku... |
1
12.02.2012 - 22:02Toulavá:
churry: pustím se do tance s vlky, budu lidi na kusy rvát až jejich krev okusí zem... někdy jsem krvelačná šelma někdy jsem..... /a budu křičet a divoce se smát |



14.02.2012 - 19:35