Líbilo se
1
29.08.2012 - 12:02 |
1
29.08.2012 - 10:38básněnka:
když myšlenkám dáš křídla,vždycky vzlétnou a nic je nazastaví...:-) |
1
29.08.2012 - 09:43šuměnka:
taky bych se neodvážila tipovat, která je větší skvost karáty váží tu na kila parády vážně víc než dost :)) |
1
29.08.2012 - 09:39šuměnka:
ty má vypravěčko požitkářko kroků má zemitá tečko na krovkách toku životních kolotání tvé neskutečné zrání lahodí nejen oku...:)) |
1
29.08.2012 - 07:16krizekkk:
Tak tohle nemá chybu, říká starej erotoman křížek. :-) st tvým úsměvem se červenám košili ti asi potrhají trny náhle rozkvetlých růží v mojí podprsence. |
1
28.08.2012 - 22:32Elisha:
kdyby to šlo jen na přání zapnout nebo vypnout kdo na mě myslí nemám zdání když se mi chce škytnout |
1
28.08.2012 - 21:57Mbonita:
voní mi krásou...jemných necovaných rukaviček,galantností kavalírů, tikotem hodinek na řetízku i uschlých růží darovaných z lásky je to jak procházka tajnosnubnou zahradou:-) |
2
28.08.2012 - 21:46Dota Slunská:
Na co ty všechno nepřijdeš, na co neupozorníš, co necítíš. Voní vším možným, sluncem, polem, strništěm, hlínou, o chlebu a koláčích nemluvě. Děsně mě potěšila. Díky. |
1
28.08.2012 - 20:21severanka:
...zase bezva básně i města!Kudy příště tvoje cesta?:-) |
1
28.08.2012 - 20:08Elisha:
jsem ta co pochází z Chlumce ale řiť na slunce nevystavím v podzámčí Karlovy Koruny u starý kámošky Maruny se večer stavím ten její je taky rodák z Chlumce celej večer čeká na sumce na břehu Starochlumečáku asi se s Marunou dáme do burčáku |
1
28.08.2012 - 16:43labuť:
Mám problém a Ty průšvih nevím, která miniměstská je lepší to mi nedělej, jsem z toho jelen zmatenej :-))) |
1
28.08.2012 - 14:32šuměnka:
na miskách vah jsem zrozena a lásku vážím vážeností činů víc než-li slov těch stroze, na- vlékám v fázích, v nichž se postím ať úplněk je či zas nov :) |
2
27.08.2012 - 21:35 |
1
27.08.2012 - 16:05Siorak:
Drsná realita. Člověk bez soucitu není člověkem tak zcela. |
2
27.08.2012 - 15:36šuměnka:
ach pane...saya mengerti? tygří stisk tne se nocí... /však pozor..pozor na žerty/ třpyt nitra zná moc o bezmoci...:) |
2
27.08.2012 - 14:48Hazentla:
palec nahoru..že ji čtu i tady :) hari-mňau :) |
1
27.08.2012 - 13:08Květka Š.:
Člověk z planety Země...ST |
1
27.08.2012 - 12:52vodnar:
hříchem není milovat hříchem je v začátku to vzdát |
2
27.08.2012 - 11:59Hazentla:
Až kvůli štěstí projdeš celý svět, zjistíš, že stálo před tvými dveřmi. (africké přísloví) |
3
27.08.2012 - 08:59zenge:
neděli co neděli mívám já jí v posteli pak jde se mnou do kostela po kostele na tři s pěnou skoro už je moji ženou a co dodat včil? Pánbůh to tak zařídil ST |



29.08.2012 - 12:02