Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.03.2012 - 22:08
Zdeněk Farkaš: ST
|
07.03.2012 - 21:35
CULIKATA: Tání je supér a Lištička taky:-)
|
07.03.2012 - 21:05
Psavec: Jak málo slovíček někdy stačí, ST.
|
07.03.2012 - 20:29
|
07.03.2012 - 20:13
poustevník Jirka: Hřbet ani hlavu nesklánět! :o))
|
07.03.2012 - 19:42
Liška76: Kars: asi do věží, asi do věžííí:)Připoměls mi noc na Karlštejně:))Děkuji Karsíku:))
|
07.03.2012 - 19:39
Kars: To jaro nemá stání
vklouzlo do naší Táni do přírody ji cos pohání lámu si hlavu bez ustání snad i trochu ledu tání a doupat vyvětrání :-) |
07.03.2012 - 19:08
Liška76: Paulmatthiole: perfektní přehled..děkuji:))
|
07.03.2012 - 19:07
Paulmatthiole: Uvidíme - co by tání mělo odnést, je jasné; co potenciálně přinese, je, bohužel, nejisté. ST.
|
07.03.2012 - 18:46
Liška76: Offline.Uzivatel: máš víc talentu, než tušíš:))Děkuji!!
|
07.03.2012 - 18:44
Offline.Uzivatel: Také bych to tak chtěl mrskat a vystihnout v "pár" slovech :-) ST
|
07.03.2012 - 18:39
Liška76: Rezkaaa: Květka Š.: děvčata..mooooc děkuju:))
|
07.03.2012 - 18:12
Květka Š.: smekám,pár slov...a ST jak vyšité..
|
07.03.2012 - 17:42
Liška76: WAYWARD: díky pane:))
|
07.03.2012 - 17:42
Rezkaaa: ST. Není třeba komentáře. Přesné :)
|
07.03.2012 - 17:37
WAYWARD: ...*
|
07.03.2012 - 17:25
Liška76: mutil: neděsit lišku...usmívat se dělat jakoby nic:))Pssst...všude jsou..Děkuji!
|
07.03.2012 - 17:21
Liška76: zenge: já příliš zničená bych věřila, že to zůstane takto napořád:(Doufám, že tvou šifru ti neřádi z vlády neprolomí:))Chytrejjjj:))Díky!
|
07.03.2012 - 17:21
mutil: Nevím, nevím, ale to opravdové jaro příjde asi až v nějakém tom roce s osmičkou v letopočtu. A buhví jestli. :)
ST |
07.03.2012 - 17:15
|


