René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.07.2023 - 18:13
nikdo známý: krásná...pro mě to je obrovská vzpomínka na krásné časy devadesátých let...s ní odešel kousek mého mládí
|
26.07.2023 - 23:36
Besinka: Bolest i víra v jedné básni.
|
17.07.2023 - 16:53
René Vulkán: divoženka1: Hlavně ať holky s Boží pomocí zvládnou svůj úkol výborně.
|
17.07.2023 - 16:52
René Vulkán: .
|
17.07.2023 - 12:38
divoženka1: Tak to máš kousek na návštěvu.Moje kamarádka Magdalena Liz z Misijni kongregace služebnic ducha svatého jde v lednu sloužit do Irska.Jen ji neumim napsat tak pěknou modlitbu ,ale navždy se mi zapsala do srdce :-)
|
13.07.2023 - 21:21
divoženka1: :-)
|
30.06.2023 - 15:20
|
29.06.2023 - 22:18
divoženka1: Léto:-)))
|
26.06.2023 - 23:25
Gándhí: hlavu tvrdší nežli dub
mívám jen pod vlivem hub |
22.06.2023 - 09:07
René Vulkán: Besinka: díky
|
22.06.2023 - 06:34
Besinka: Pěkné, spojené s vírou.
|
18.06.2023 - 23:39
Gándhí: Měsíc si počká ;)
|
09.06.2023 - 09:15
René Vulkán: Sefer: zenge:
tak to mám radost |
09.06.2023 - 07:34
zenge: Nebeské St
|
09.06.2023 - 06:56
Sefer: Toho jsem se nenadála, že hned po probuzení mne potká taková krása. Dekuji
|
08.06.2023 - 21:56
M.A.Rek: Rozhodnou její játra natvrdlá,
zda-li mi kdy ještě dá z nádoby hříšné víno pít, a naposledy s ní se stít, a její plíce napoví co kdekdo v sousedství už ví, že velká duše je v nich zakletá, již nabízí všem již léta, a její brzlík, ne ten sem nepatří, kdyby měla jej, měla by tři, a taky já dobře vím že má dvě… Ne, to nebudu vysvětlovat zdlouhavě. |
08.06.2023 - 18:55
zenge: květina potěší:-)
st |
07.06.2023 - 18:33
Besinka: Pěkné.
|
07.06.2023 - 17:03
Psavec: Bezva mini.
|
05.06.2023 - 21:26
René Vulkán: Besinka: dík
|


