René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.02.2023 - 19:00
Besinka: Já miluji kočky a tak též i s nimi brečím. Jsou mi blízké.
|
12.02.2023 - 11:36
divoženka1: A hodně smutné
|
12.02.2023 - 10:01
René Vulkán: divoženka1: a navíc autentické, ten kluk to chodí dělat
|
12.02.2023 - 08:13
divoženka1: Vybrečet se do kocoura to je hezké
|
05.02.2023 - 11:36
zenge: ST za přednášku.-)
|
05.02.2023 - 10:22
zenge: Temná modlitba St
|
03.02.2023 - 18:56
j.m.: Jsme její příčina.
|
03.02.2023 - 00:36
Dota Slunská: Modlitba. Bůh je v nás.
|
01.02.2023 - 10:45
René Vulkán: divoženka1: díky
|
01.02.2023 - 10:44
René Vulkán: Sefer: to ti moc přeju a díky za velmi osobní komentář
|
01.02.2023 - 09:21
Sefer: Už dvanáct let mám klid. Bohu díky!
Vyrovnat se s nemocí není lehké a zároveň to bylo jedno z nejšťastnějších období mého života. To díky lidem, kteří byli se mnou. |
01.02.2023 - 08:20
divoženka1: Teda skvělé téma pro mne přidávám se k tvé prosbě
|
31.01.2023 - 16:26
Dota Slunská: To nemohu říci. :)
|
29.01.2023 - 16:51
René Vulkán: Dota Slunská: ... jako na Marsu?
|
29.01.2023 - 07:25
Dota Slunská: Atmosféra.
|
18.01.2023 - 21:29
René Vulkán: zenge: Přesně tak, psal jsem to pusou, druhou sloku nohama.
|
18.01.2023 - 19:30
zenge: poSTřehům...
|
18.01.2023 - 19:25
zenge: ouplnej Bezruč:-)
ST |
18.01.2023 - 19:16
Besinka: Úplně to vidím. Realistický obraz.
|
16.01.2023 - 17:33
|


