René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.11.2023 - 00:19
|
08.11.2023 - 13:39
|
08.11.2023 - 12:39
Besinka: Rybník, hokej, žába v kombinaci a cítím v tom motiv vesnice.
|
06.11.2023 - 12:00
René Vulkán: G.P.:
dík Dží Pí |
06.11.2023 - 11:47
G.P.: Na plevel šplíchneme sprej,
pesticid namíchanej, však je po něm plevelům hej a agronom - otrávenej... |
06.11.2023 - 11:31
G.P.: Jezevčík je tvrdá hlava,
blije a ještě Ti nadává... |
06.11.2023 - 11:21
G.P.: Pondělní ráno jak šedá šmouha,
vláčím svý tělo a v duši - ouha.... |
06.11.2023 - 11:19
G.P.: Sorry bejby, mám kvalt,
sedl jsem si na Alt... |
06.11.2023 - 09:56
Lilith: Bezva ;-)
|
06.11.2023 - 01:57
divoženka1: Souhlas jezevčik je prostě takový,když má možnost tak své potřeby schová:-))
|
05.11.2023 - 11:51
zenge: st za tvou sms
|
05.11.2023 - 11:47
zenge: krajina hebká
řepka řepka řepka.-) |
05.11.2023 - 08:11
Dota Slunská: Přes CAPS LOCK to muselo bejt fakt velký :))
|
04.11.2023 - 10:51
Zeanddrich E.: Jj; (nejen) ruce žen :) jsou jistou bránou do jiného světa :):)
|
03.11.2023 - 06:46
zenge: Ctrl C ctrl V St:-)
|
02.11.2023 - 08:03
Besinka: To je dobrý.
|
01.11.2023 - 11:34
divoženka1: Nezoufej René jestě jsou místa člověkem nedotčené:-)
Ale tvá básen je pravdivá |
28.10.2023 - 19:14
Lilith: ;-)
|
28.10.2023 - 15:49
|
28.10.2023 - 15:23
Zeanddrich E.: Bílé saze :):); - bohužel, mnohdy u nás naopak sněhové vločky bývají tmavé
|


