René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.04.2023 - 16:04
Dota Slunská: Slovo prokousnuté do jazyka - to je geniální.
|
11.04.2023 - 16:04
Dota Slunská: Ostrovtipné :)
|
11.04.2023 - 10:38
Sefer: Je krásné si to prožít.
|
10.04.2023 - 13:11
zenge: jsa vskutku báseň Velké noci:-)
st |
10.04.2023 - 09:26
René Vulkán: gabkin:
dík |
10.04.2023 - 09:25
gabkin: je obohacující stavit se na tvých řádkách.
|
31.03.2023 - 20:56
Lilith: Bezvááá ;-))
|
31.03.2023 - 14:25
Květka Š.: ST...
|
29.03.2023 - 10:47
Gándhí: a konečně procitni
s nabíječkou kvalitní ;) |
25.03.2023 - 21:14
zenge: a kdo vůbec jsou ti vrazi?
.-) |
21.03.2023 - 05:36
divoženka1: Jo taky jsem po Cejlu chodila tak nějak opatrně a některým se snažila vyhnout.Napsal jsi to autenticky.
|
20.03.2023 - 21:54
|
14.03.2023 - 20:07
René Vulkán: gabkin: :-)
|
14.03.2023 - 20:06
René Vulkán: no teda, ty mě chválíš co se do mě vleze
|
14.03.2023 - 10:23
gabkin: René, tebe číst to vždy obohatí. Kouzelně pojaté - výš a výš do strání - naprosto grandiosně seznamuje s problémem oteplování a já jsem si na konci dílka jen povzdechl - věčné jaro - naprostý ideál. Ale vzápětí mně došlo .... ženy!!! věčné jaro by jen Bíša vydržel!
|
09.03.2023 - 16:55
René Vulkán: Gándhí: že jo
|
09.03.2023 - 12:33
Gándhí: velice silné
|
06.03.2023 - 14:43
Dota Slunská: Krásné.
|
05.03.2023 - 18:12
|
05.03.2023 - 12:06
zenge: zavyl jsem ti ST:-)
|


