René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.03.2023 - 08:20
René Vulkán: Dota Slunská: divoženka1: dík holky
|
04.03.2023 - 14:29
divoženka1: zenge: Kdyby každá holka slunečnicí byla
To by náš život byl roztančená víla, Ale život je šašek a blázny z lidí dělá A proto tam ta slunečnice je Zpivá Ivan Hlas ale Hutka možná taky na jeho koncertě jsem nebyla na Ivana jezdím každy rok :-) |
04.03.2023 - 09:24
Ctirad Justus: Vemi působivá....z dob dávno minulých, poklona.
CJ |
04.03.2023 - 02:56
divoženka1: Já při druhé:-)ale ta třetí i první taky paráda
|
03.03.2023 - 20:59
Dota Slunská: Při poslední jsem vyprskla smíchy.
|
03.03.2023 - 18:28
|
02.03.2023 - 13:34
Dota Slunská: Zrcadlení.
|
02.03.2023 - 13:33
Dota Slunská: Tahle se ti tuze povedla!
|
02.03.2023 - 09:18
|
02.03.2023 - 09:17
|
24.02.2023 - 17:51
zenge: ..líbí ST
|
24.02.2023 - 15:05
Květka Š.: :-)...pěkné...
|
24.02.2023 - 02:39
divoženka1: Krásné
|
23.02.2023 - 19:50
Besinka: Hodně se mi líbí. Velikonoce se blíží.
|
20.02.2023 - 13:48
René Vulkán: gabkin: hezkýýý
|
20.02.2023 - 11:37
gabkin: Kdo ví - pochopí,
pro ostatní se to jeví jako kravina. René to popsal přesně. Já zas stručně - Domov je Štěpina. |
19.02.2023 - 15:57
Květka Š.: ST...
|
19.02.2023 - 14:07
René Vulkán: zenge:
ano, je-li dobře veden |
19.02.2023 - 11:46
|
17.02.2023 - 22:33
|


