René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
15.03.2012 - 21:50
jc senior: Neprožil jsem podobné utrpení,
jen tu víru sdílím...
**
15.03.2012 - 20:48
Paulmatthiole: Souhlasím, je to velmi silně napsáno. ST.
15.03.2012 - 20:41
Jana M.: Ten oves nebyl nutný...
Ale beru to jako humornou tečku, aby báseň získala patřičný nadhled.
15.03.2012 - 20:39
Jana M.: Trefně to umíš vyjádřit.
15.03.2012 - 18:50
umělec2: Myslím, že je to perfektně napsáno. A to slovo jsem tu ještě nepoužil. ST
15.03.2012 - 18:32
Paulmatthiole: Btw, kolik lidí se seznámilo díky jízdě ve vlaku? ST :-)
15.03.2012 - 17:43
Jana M.: Zajímalo by mě, jestli jsi tedy měl možnost sledovat na HBO seriál Terapie, jestli ta terapeutická praxe může takhle v reálu vypadat.
15.03.2012 - 15:20
Kapka: Romantika nočních vlaků, moc pěkné...
Rozjely se mi vzpomínky
ST
15.03.2012 - 14:52
Kapka: Hezké... st
15.03.2012 - 14:17
Liška76: pěkně napsané:))
15.03.2012 - 12:37
Siorak: Hezký příběh, pohled na víru z hlediska prostého člověka.
15.03.2012 - 11:14
vavaoko: Pouhé ST
15.03.2012 - 11:10
jita.1965: Kdyby vlaky mohly vyprávět..
ST!
15.03.2012 - 09:13
Květka Š.: taky se mi líbí...
15.03.2012 - 08:49
15.03.2012 - 08:17
Liška76: jo silný to je..ST!
15.03.2012 - 08:03
severanka: ...moc pěkný ...nějak mi poposkočil tep!
15.03.2012 - 07:15
Mbonita: duše když vypráví..jdu s ní..
15.03.2012 - 00:05
Bambulka: ***

juuu, ta chutná jako noc v kornoutu, oříšky z hvězd dochucená
hu, huuuu ... a táááák kouzelně do vagónků naložená ...

KrásnoST, Rado *-)

***
14.03.2012 - 23:54
zelená víla: krásná atmosféra.. někdy chodím na nádraží přemýšlet, pozoruji lidi kolem sebe, nejsem tam sama a přeci jsem..
1 ... 616|617|618|619|620|621|622|623|624 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku