René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.04.2012 - 01:43
René Vulkán: jaroslava.anna: nerozumím asi komentáři. Kam se vrátíš zpět?
|
08.04.2012 - 00:56
jaroslava.anna: Vrátím se zpět i když cítím v té básni neklid myšlenek.
|
07.04.2012 - 23:54
Bíša: Hmm!*
|
07.04.2012 - 20:40
Paulmatthiole: ST.
|
07.04.2012 - 16:03
jc senior: Kotva, která bouři odolá...
** |
07.04.2012 - 15:17
Blackhorse: 3.sloka nejlepší :-)
|
07.04.2012 - 15:15
Blackhorse: jo jo..
|
07.04.2012 - 14:22
WAYWARD: ...**
|
07.04.2012 - 11:57
Dota Slunská: každý si neseme svůj kříž (a neseme i ten jeho)
|
07.04.2012 - 11:46
Siorak: Vidím Ježíše jdoucího s křížem na zádech na Golgotu ... v podstatě je v té básni všechno ...
|
07.04.2012 - 11:39
Liška76: perfektní STále:))
|
07.04.2012 - 11:12
churry: Roztříštěná
|
07.04.2012 - 11:03
vavaoko: ST
|
07.04.2012 - 10:43
Psavec: Za ST.
|
07.04.2012 - 10:15
Jana M.: Nic není potřeba dodat, jen ST.
|
07.04.2012 - 10:13
mluvenka: Moc hezky se mi četlo...
|
07.04.2012 - 10:06
Slávka: Tebe nelze číst jako básničky v metru. Svůj nádech ty Tvé odtajní až po několikerém přečtení *
|
06.04.2012 - 09:53
Bíša: Tak to tu ještě nebylo!
|
05.04.2012 - 19:11
Psavec: Dobré, ST.
|
05.04.2012 - 13:00
|


