René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.03.2012 - 14:42
René Vulkán: 6thSun: to zhrubnutí dělá asi ten jedovatej Blín. Ale kvete hezky žlutě s fialovým středem
|
30.03.2012 - 14:31
6thSun: první strofa je neskutečně libozvučná! (pak to trochu zhrubne :-))
|
30.03.2012 - 14:22
Kars: Připomněls' mi film Stvoření světa krásně namluvený Werichem malovaný Efelem.
|
30.03.2012 - 14:17
CULIKATA: Pěkné.
|
30.03.2012 - 13:07
ttragelaf: to je naadhera,
údiv a radost |
30.03.2012 - 12:57
Salomé: Jsou tam krásné momenty.
|
30.03.2012 - 11:34
Kapka: ST
|
30.03.2012 - 10:50
panK.: Vynikající.
|
30.03.2012 - 09:24
Květka Š.: ST...
|
30.03.2012 - 09:24
Jana M.: Vzpomínky dokážou věci ...
|
29.03.2012 - 23:02
Jana M.: Svět zatím o básníky nepřišel - sláva.
|
29.03.2012 - 19:12
zenge: balada hrnčířova ?
st znova! |
29.03.2012 - 11:18
jc senior: každý orá svoji brázdu
rovně, křivo, jak to jde hlína příjme svého gazdu do věčnosti poklidné ** |
28.03.2012 - 22:02
labuť: I půda život skrývá
tak jako sílu Tvoje díla! |
28.03.2012 - 22:01
labuť: Okamžiky, co se nedají zapomenout...
|
28.03.2012 - 20:46
zenge: ST
|
28.03.2012 - 12:34
Jana M.: A proto si někdy necháme odejít lidi, kteří skutečně stojí za to.
|
28.03.2012 - 12:29
Jana M.: Já jsem minulý týden lyžovala a vedle sjezdovky kvetly bledule, sněženky a podběly. Úžasný zážitek.
|
28.03.2012 - 12:19
Jana M.: Jde vidět, že víš, o čem mluvíš.
|
27.03.2012 - 23:37
umělec2: Mám pocit, že dnes tu láhev dopiju sám...
|


