René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.04.2012 - 20:04
|
16.04.2012 - 17:06
zenge: st kamenný
|
16.04.2012 - 16:33
labuť: Krásná!
|
16.04.2012 - 14:52
Dota Slunská: Nádherně vyjádřeno.
|
16.04.2012 - 10:19
Jana M.: Ta se ti opravdu povedla.
|
16.04.2012 - 08:14
umělec2: Super. ST
|
16.04.2012 - 01:09
Psavec: Jen ST.
|
16.04.2012 - 00:07
Bíša: Zachovej si vzpomínku...
|
15.04.2012 - 22:27
Kars: Odkrv a žij
život pij |
15.04.2012 - 22:15
vavaoko: Pouhé ST
|
15.04.2012 - 21:07
Květka Š.: A čas je kámen..ST
|
15.04.2012 - 21:04
churry: dobře
|
15.04.2012 - 20:28
Paulmatthiole: K tomu lze jen mlčet, ST :-(
|
15.04.2012 - 19:48
|
15.04.2012 - 18:55
B-side: smutku nikdo neuteče, ten se musí prožít a pak se možná pohne i kámen na dně jezera... ST
|
15.04.2012 - 18:26
poustevník Jirka: Dotkla se mě síla smutku...
|
12.04.2012 - 22:40
churry: Dokonalý
|
12.04.2012 - 20:57
jc senior: ...jak kdy René, po denní klusu
rád medituji při šampusu, když tíseň v hrdle stáhne kruh je na prvním místě Bůh ** |
12.04.2012 - 19:49
Paulmatthiole: To je doslova svatá pravda...ST :-)
|
12.04.2012 - 10:12
labuť: Povedené!!!
|


