René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
09.04.2012 - 20:24
Mbonita: jednohubky pro labužníky
09.04.2012 - 19:56
jita.1965: Ještě si ji pamatuji.. ST!
09.04.2012 - 12:56
Kajuta: Výborná šachovnicová (černo/bílá) miniatura. :)
09.04.2012 - 09:08
Rezina: ST***
09.04.2012 - 07:41
Tomáš: Supermini***
09.04.2012 - 07:03
churry: ...není úniku...
09.04.2012 - 06:03
bameka: Sídliště, les a vypařené(?) rybníky se obnoví. Doufám však, že alespoň ten binec oheň nestrávil!
09.04.2012 - 00:38
Paulmatthiole: Velmi dobrá miniatura :-) ST
09.04.2012 - 00:00
Psavec: Skvělá miniaturka, ST.
08.04.2012 - 23:33
René Vulkán: Slávka: víš co mě napadlo? Napsat největší miniaturu na světě.
K tomuto nápadu mě přivedl jiný můj geniální nápad z doby ZŠ - vypěstovat největší bonsay na světě.
PS koukni na miniaturu" autora timotej.
Navíc tu, o které mluvím, má v oddílu básně! Jaká bude jeho opravdová miniatura, až ji napíše? Kam se my dva hrabeme!
08.04.2012 - 23:30
Kapka: To se ti povedlo, ale lesa a rybníků je škoda :-)))
08.04.2012 - 23:21
Slávka: Výborná mini*
08.04.2012 - 23:04
timotej.: dodokonalé!
08.04.2012 - 22:54
Liška76: Bíša: mno v tom lesíku tchyně žila(nevíš čím bych Reného potěšila?)Možná pilníček do buchet vi´d:))
08.04.2012 - 22:52
Bíša: Tak ty škody byly marginální...
08.04.2012 - 22:44
timotej.: spálená čerň a běloba sněhu. krásné.)
08.04.2012 - 22:18
Liška76: dobře přiznávám se hihihi ST navrch za přiznání pyromane:)))
08.04.2012 - 22:11
René Vulkán: Ve vzkazu jsem měl, abych stáhnul anotaci, že prý je zakázáno vypalování.
Ve skutečnosti šlo jen o malé pálení bince na ohníčku a trošku chycení blízké okolí - sídliště, dva hektary lesa, přilehlé rybníky ...
08.04.2012 - 21:27
Liška76: dílko super!(zbytek v sms)ST
08.04.2012 - 18:01
Kajuta: Tesař z Nazaretu.. největší kauza světu.
1 ... 607|608|609|610|611|612|613|614|615 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku