René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.04.2012 - 09:36
Siorak: Možná někteří ano. Tedy spíš si to myslí. Vzniká otázka - čím se projevuje, když má někdo "Boha na prvním místě"? Jak se to pozná?
Evokovalo to ve mě vtip, co teď koluje po netu. Jaký je rozdíl mezi politikem a zlodějem? Politika si vybíráme my a zloděj si vybírá nás. Kradou oba. |
12.04.2012 - 07:37
Dota Slunská: Upřímné.
|
11.04.2012 - 23:19
zelená víla: devět slov,. co ...
|
11.04.2012 - 22:48
Bíša: Hmm...
|
11.04.2012 - 21:46
donne: Skvělá myšlenka.
|
11.04.2012 - 20:14
vavaoko: ST
|
11.04.2012 - 20:03
Paulmatthiole: Kéž by to někdo dokázal. ST.
|
11.04.2012 - 16:13
básněnka: ST...
|
11.04.2012 - 09:40
Siorak: Je to vymakaný zvyk.
|
11.04.2012 - 09:38
Dota Slunská: Výborné!
|
11.04.2012 - 09:06
|
11.04.2012 - 08:56
labuť: Stále stejně krásná!
|
11.04.2012 - 08:23
jc senior: ...apel vykřičníku!
** |
11.04.2012 - 08:22
6thSun: Moje taky prosím
|
11.04.2012 - 08:20
Liška76: ST:)))
|
10.04.2012 - 23:44
Bíša: !!!*
|
10.04.2012 - 15:23
donne: Povedená mini.
|
10.04.2012 - 14:44
Siorak: E.T.Jane: Stříhám je na kousky nůžkama a do krbu. Ale když je něčeho moc, tak je toho příliš, dvoumetrové plameny šlehají na zahradě ... :-)
|
10.04.2012 - 14:43
Siorak: Nemáte tam sekvoje? Prý jejich šišky se otevřou jen po lesním požáru. :-) Vzpomněl jsem si na sobotu, řádil jsem na zahradě s vertikutátorem, ten také vyhrabe starou trávu a navíc zkypří zem. Vot těchnika! :-) Sovětskij mikroprocesor bolše vsech v mire!
|
10.04.2012 - 07:34
E.T.Jane: Velmi aktuálně trefná mini,ST**
Mimochodem znám, také staré větve pálívám... :-) |


